R9 290 pcs + siyah ekran

UMT

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorum çok tartışıldı ama bu kart ve sapphire r9 290 lardaki siyah ekran sorunu yazilimsal mi? Bazilari yazilimsal güncelleme ile geçtiğini söylerken. Bazilari karti iade etmiş kararım gtx 780 almak sırf bu yüzden. Özellikle kullanıcı yorumlari önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam, Marka konusunda bir yanlışlık yapmış olabilirim, ama ikisi de aynı şey, ha Sapphire, ha PowerColor. Nvidia ile sorun yaşıyan kaç kişi varmış göster, Nvidia da hata yapmış olabilir ancak, Sapphire, PowerColor kadar hata yaptığını sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar gereksiz yere birbirinizi kırmayın sorun biraz benden kaynaklandı, telefondan acele açmıştım konuyu.
Başlığı powercolor R9 290pcs+olarak açtım ama aynı sorun sapphire R9 290'da da(tri-x vb modelleri) görülmüş ve bu endişe verici. Sırf rahatsız olduğumdan r9 290 pcs+ yerine gtx 780 almaya karar verdim, muhtemelen bugün olmadı yarın alacağım sadece pcs+ hakkında kafamda soru işareti kalmasın dedim ne de olsa aynı fiyata daha performanslı bir kart pcs+.

Sistemde de tek eksik kalan psu,işlemci,ekran kartı

Butcene uygun R9 290 modelini al, hepsinde rahat edeceksin. Siyah ekran sorunu oldugunda dert etme, yetkililerle gorusup test icin servise gonder.

Arkadaşlar gereksiz yere birbirinizi kırmayın sorun biraz benden kaynaklandı, telefondan acele açmıştım konuyu.
Başlığı powercolor R9 290pcs+olarak açtım ama aynı sorun sapphire R9 290'da da(tri-x vb modelleri) görülmüş ve bu endişe verici. Sırf rahatsız olduğumdan r9 290 pcs+ yerine gtx 780 almaya karar verdim, muhtemelen bugün olmadı yarın alacağım sadece pcs+ hakkında kafamda soru işareti kalmasın dedim ne de olsa aynı fiyata daha performanslı bir kart pcs+.

Sistemde de tek eksik kalan psu,işlemci,ekran kartı
Kendine dert etme arada böyle sorunlar oluyor ama büyük firmalar ört pas ediyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı