R9 290 Tri-X Sistem

Evet ayrı bir güç kaynağı almanıza gerek yok. İşlemci soğutucu almanız sizin yararınıza olacak. Daha soğuk ve uzun ömürlülük açısından iyi olacaktır. Almanızı tavsiye ederim. :)

Benim önerdiğim anakart yerine Vatan Bilgisayar'dan Asus H81 Plus alınız ve Cooler Master Blizzard T2 Mini alınız.

1- Tabi ki fark var. Benim önerdiğim soğutucu da 2 tane ısı borusu var iken sizin seçtiğiniz de 4 tane ısı borusu var ve buda işlemcinin daha serin çalışmasına neden olacaktır.
2- Kendi soğutucusu bir yere kadar sizi götürür o yüzden soğutucu almanızı öneririm. İsterseniz sonradan da alabilirsiniz.

Dediğim gibi sonradan almak gibi lüksüm yok. Tamamen alıp bitirmem gerekiyor. O zaman benim söylediğim soğutucuyu alıyorum. Ayrıca eksen bilgisayar güvenli midir? Ve montaj işlerini hallediyorlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eksen bilgisayar güvenilir ama montaj yaparak gönderim yapıp yapmadıklarını bilmiyorum onun için Technopat Sosyal ' de yeni konu açabilirsiniz. Ben Vatan ' dan da önerebilirdim ama fiyatlar bi hayli yüksek, o yüzden Eksen Bilgisayar ' dan önerdim.

Ayrıca son bir soru sorayım kasadaki 600w tı sanırım, bu yeterli midir? Ayrı bir güç kaynağına gerek yok değil mi? Varsa ne kadarlık bir güç kaynağı gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı