R9 290 vs GTX 770

Aynen öyle 9>7. Ancak şunu da unutmayalım. AMD de genelde sayılar bol keseden verilir:D O yüzden sadece bu bence yeterli değil. Bence 3DMark skorlarına da bakılmalı yoksa yanlış tercih olabilir. Çünkü bence soldan ikinci rakam AMD vs.Nvidia için saçma olur. Öncelik benchmark. Ancak AMD ve Nvidia ekran kartları kendi içinde soldan 2. rakama, eşitse de soldan 3. rakama bakmak mantıklı. Şimdi bir koşu benchmark skorlarına bakıp geliyorum :D :matrix:

Edit: Baktım. R9 290 3x azıcık oc ile max. 11340 alırken GTX 770 max. 8787 alıyor. r9 290 3x WINNER!!!:D:D:D

Not: CrossFire ve SLI olmadanki skorlarına baktım.
Harika. :) Herkes R9 290 tri x dediğine göre onu alacağım yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sapphire R9 290 Tri-X Oc Gddr5 4Gb 512Bit Amd Radeon
Bu kartı ben kullanıyorum gtx770 daha performaslı 290 2580 cuda gtx770 1560 cuda..

Bu kartıda alabilirsin buda cok iyi tri x den cok az daha performasnlı 3 5 fps ortalama ve ucuz..

Powercolor R9 290 Pcs+ Gddr5 4Gb 512Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Sağol ama stokta yok haftaya kadar gelmezse artık tri x veya belki gtx 770 alırım yani r9 290 %60 alacağım veya 770 %40.

Var kardeşim bulunduğun ildeki vatan mağzasına git onlar ister gelir 3 4 gün sürer...

Stokta Bulunan Mağazalar
  • Adana
  • Ankara (Batıkent)
  • Ankara (Söğütözü)
  • Bursa (Nilüfer)
  • Bahçeşehir
  • Bostancı
  • Topkapı
  • Karabük

280x toxic ile kapiştirsan 770 i anlarım da 290 tri-x ile kapiştitman adil olmamış bence 770 açısından :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı