R9 290x ile R9 290 farkı nedir?

@KALSEDON gtx780 ona bir avantaj sağlamaz. r9 290x de bir avantaj sağlamaz çünkü arada 4fps fark var. yani fps başı 100 tl fark ödemen anlamına geliyor. 4fps için vereceğin 400 tl yi biriktir ileride eskiyince yeni alacağın kartın bütçesine katkı sağla. :paragöz:
Dostlar şimdi ben bu arkadaşın yorumuna katılıyorum.
Çünkü 4 FPS pek bir şey değil sonuçta oyunların ayarları olabilecek en yüksek grafik ayarlarında biraz bir kaç ayar düşürürüz o 4 FPS bize 40 FPS olarak geri döner biz bu grafik ayarını düşürdük diyelim farkına bile varamayız oyunun ne kadar grafik kaybettiğini artık öyle oyun yapıyorlar ki anlatamıyorum. :)
Bütçe olarak biraz sıkıntıya girdim zaten. Yani MSI 290 almayı düşündün arkadaşın dediği gibi o parayı kenara atarım yeni bir sistem çıktığında ona ayırmış olurum. Sonuçta teknoloji her gün gelişiyor.

@Eray Baltacı sen mesajında 1600 Tl. ye başka ekran kartı önerirmisiniz yazdığın için ben GTX 780 önerdim çünkü o fiyata R9 290 ve GTX 780 den başka ekran kartı yok.:)

Yani sizin yerinizde olsam bende R9 290X alırdım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben R9 290X PCS+ sahibiyim ve karttan çok memnunum Battlefield 4 1920x1080p Ultrada çok rahat oynuyorum. O.C yaptığımda ise 85 90 FPS altına inmiyor kart çok başarılı yük altında ise hiçbir ekstra fan almadan 70 derecenin üstüne çıkmadı. Ben FX-8350 ile kullanıyorum ve çok memnunum. Vatan'dan bayram indiriminde almıştım aklında bulunsun. Resimlerini de ekleyebilirim daha sonra isterseniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı