Çözüldü R9 380 Bilgisayar Oyunlarda Donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emre Güçlü

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar güzel insanlar. Bilgisayarımı yeni topladım daha 1 hafta oluyor fakat çıldırmak üzereyim. Oyunlarda nedensiz yere donuyor, bilgisayar tamamen kitleniyor ve bilgisayarı baştan başlatmak zorunda kalıyorum. Oyun oynamazsam hiç bir sorun olmuyor.

PC Parçaları;
Sıcaklık:

image.jpg

Sıcaklık 2:

2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kasa ve güç kaynağı yerinde RAM var. Güç kaynağınız nedir? Mavi ekran alıyor musunuz?

Güç kaynağım Dark Scorpion 750W Bronze+ kasada olan güç kaynağı ama sorun çözüldü sanırım. Windows 10'dan Windows 8.1'e çevirdim şu anda sorun çıkmıyor. Tekrar yazacağım sorun çıkar veya çıkmazsa.
Kasa ve güç kaynağı yerinde RAM var. Güç kaynağınız nedir? Mavi ekran alıyor musunuz?

Güç kaynağım Dark Scorpion 750W Bronze+ kasada olan güç kaynağı ama sorun çözüldü sanırım. Windows 10'dan Windows 8.1'e çevirdim şu anda sorun çıkmıyor. Tekrar yazacağım sorun çıkar veya çıkmazsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı