R9 380 + İ5 6500 Sisteme Tavsiyeler

EAvci7

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar , 4 yıllık laptoptan sonra yeni bir bilgisayar toplamak istiyorum. Bazı sorularım var. Yorum ve önerilerinize açığım.
1)Sistemde uyumsuz parça var mı ?
2)Sistemde değiştir dediğiniz parçalar var mı ?
3)Ekran kartını Asus mu Msi 'mı seçmeliyim ? Teşekkürler

1.PNG

O anakarttan kıssan kıssan 150 lira kısarsın oda en kötü ddr4 anakartı olur ben Anakartın sağlam olmasından yanayım SSD ni çıkar mause ve klavye gibi sonradan ekleyebileceğin şeyleri de öyle. Ekran kartını gtx 970 yada r9 390 yapma konusunda Berwar a katılıyorum.
3) Ekran Kartı seçimi tamamiyle sana kalmış Msi ın twin frozer V inin daha etkili olduğu bilinsede Asus kullan insan sayısı neredeyse daha fazla :D

Merhaba arkadaşlar , 4 yıllık laptoptan sonra yeni bir bilgisayar toplamak istiyorum. Bazı sorularım var. Yorum ve önerilerinize açığım.

Eki Görüntüle 115009

Tam bütçe belirtirseniz daha iyi yardımcı olurum.

Eki Görüntüle 115009

Anakartı GAMING almak şart değil, ana karttan kıs.
Aynı SSD nin 120 GB olanını seç.
Kasa olarak Zalman Z3 Plus
Güç kaynağı olarak da FSP 500 watt Extreme Edition seç.
Bu sisteme bir GTX 970 sıkıştırmazsan seneye çok üzülürsün.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı