R9 380 ve i3 6100 Tabanlı Sistem Toplama

goldenkool

Hectopat
Daha fazla  
Bu bilgisayarı yarın toplayacağım arkadaşlar parçalar uyumlu sanırım fakat aynı fiyata daha iyi bir sistem toplanabilir mi? Yoksa bu sistem gayet iyi mi? Toplayınca oyun testlerini atmaya çalışacağım.

Dosya Ekleri

• zazizu.png
    zazizu.png
    39,1 KB · Görüntüleme: 414
Son düzenleyen: Moderatör:
Msi h110m pro vh yi tercih edebilirsin hocam. Eğer Bütçenize biraz daha ekleyebilirseniz msi bazooka da tercihiniz olabilir.

biraz pahalı oluyor o zaman o yüzden bu anakartı seçtim daha önce konuyu açmadan nasıl bir kart olduğuna baktım iyi diyorlar tercih edile bilir diyorlardı.

İyi kart tabi vh versiyonunda hdmi girişi felan var arasında 20 lira gibi bir fark olması lazım sizin tercih ettiğiniz kartla belki ilginizi çeker diye tavsiye ettim ;)

Ekran kartını Sapphire'ın 4 GB O.C Versiyonuna çevir 70 80 lira daha pahalı bunun dışında işlemcinide AMD Yapmanı tavsiye ediyorum

Ekran kartı tavsiyesi çok mantıklı ama işlemci konusunda zıt görüşteyim şuan ki amd işlemcileri eski. Doğal olarak skylake bir sistem en doğru karar.

Şundan dolayı İşlemcinin sadece oyun oynayacaksa çok büyük bir faydası yok yani ucuz bir amd işlemci'de onu rahatlıkla idare edecektir O Paraya SSD Alabilir mesela

Bu fiyata toplanabilecek en iyi sistemi toplamışsınız zaten :). Şimdiden hayırlı olsun.

Şundan dolayı İşlemcinin sadece oyun oynayacaksa çok büyük bir faydası yok yani ucuz bir amd işlemci'de onu rahatlıkla idare edecektir O Paraya SSD Alabilir mesela
Kardeşim i3 6100' ün oyun testlerindeki AMD tarafındaki rakibi FX8350' dir :). O yüzden AMD işlemci almayın aldırmayın şu an için.

SSD sonradan alınabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı