R9 380X sistem nasıldır?

R9380x

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, forumdaki tavsiyeler üzerine Sinerji Bilgisayar'dan şu sistemi topladım;

• Intel i5 6500
  • Sapphire R9 380X 4GB
  • MSI H110M PRO-VD
  • Kingston 8GB 2133Mhz
  • WD 1TB 7200RPM
  • Samsung 750 EVO 250GB
  • ZALMAN Z3 plus 600W

Tahminen pazartesi günü elimde olacak, ilk sorum şu, kargo zarar verir mi? Malum Yurtiçi, geldim açtım kutuları, malesef monitörüm çok kötü ve DVI çıkışı yok. Bu kartın kutusunda DVI'dan VGA'ya dönüştürücü çıkar mı? Eğer çıkmaz ise ilk denemeyi 107 ekran televizyonun HDMI portuyla yapacağım. Elimde Windows 10 mevcut USB'de hazır ilk bunu kuracağım, sonrasında yapmam gerekenleri bilmiyorum. Tahminimce anakartın sitesinden tüm driverları indirip kurmam gerekiyor. Bunu da yaptım diyelim, ekran kartımın driverını Sapphire'in sitesinden indirip kurmam gerekecek galiba. Onu da yaptım, bilmediğim konu şu: ekran kartı driverini indirince AMD'nin GPU tweak olsun, afterburner olsun, catalyst veya crimson olsun bunları tek tek AMD'nin sitesinden mi indireceğim? BIOS güncelleme mevzusu var sanırsam onu da bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum bilgisayarı kullanıma hazır hale getirme konusunda, yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem güzel ekran kartı eline geçtiğinde nasıl olduğunu yazarmısınız bende o ekran kartını çok istiyorum. Ama Nvidia ile onun arasında kaldım mesajını bekliyorum. Şimdiden hayırlı olsun sistemin. Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin...

Şimdiden hayırlı olsun. Çok acelen yoksa ekran kartını yaza bırakabilirsin. Tabi doların durumu yaza kadar ne olur Allah bilir. Dolar bugün 2.92'den 2.99'a fırladı .:lanet:

Ekran kartı sürücülerini AMD'nin sitesinden indireceksiniz. AMD'nin Gaming Evolved adlı programı ile oyunlarınızı optimize edebilirsiniz.
MSI Afterburneri MSI'nın sitesinden indirceksiniz. BIOS güncellemesi ile ilgili Technopat'ın rehberleri mevcut inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Win 10 orijinal mi?
Evet orijinal.
Sistem güzel ekran kartı eline geçtiğinde nasıl olduğunu yazarmısınız bende o ekran kartını çok istiyorum. Ama Nvidia ile onun arasında kaldım mesajını bekliyorum. Şimdiden hayırlı olsun sistemin. Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin...
Teşekkür ederim, gelince editlerim, müşteri hizmetleri cumartesi kargolanır dedi fakat hala siparişiniz hazırlanıyor diyor.
Ekran kartı sürücülerini AMD'nin sitesinden indireceksiniz. AMD'nin Gaming Evolved adlı programı ile oyunlarınızı optimize edebilirsiniz.
MSI Afterburneri MSI'nın sitesinden indirceksiniz. BIOS güncellemesi ile ilgili Technopat'ın rehberleri mevcut inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tamamdır, teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı