R9 3900X sistem ne kadar eder?

Sinerji DA-S1 Ryzen 5 5600X 16GB 500GB NVMe M.2 SSD RTX3060Ti [Gaming PC] Direk satın hocam. Üstte attığım sistemi alırsınız yeni sistem alacaksanız.
Yer sıkıntısından dolayı ve işlerim pc ağırlıklı olduğu için notebook almayı düşünüyorum ama bu yazılan fiyatlar çok düşük geldi bana ekran kartına bakıyorum işlemciye bakıyorum sıfırları 6 k ikisin de şu an ekran kartı sıkıntısı yaşanıyor zaten kaldı ki normal bir durumda karşılaştırsak sıfırı 12 k ediyor bu iki parçanın tüm sistemi monitör de dahil 9 k ya satmak biraz enayilik olmaz mı?

Yer sıkıntısından dolayı ve işlerim pc ağırlıklı olduğu için notebook almayı düşünüyorum ama bu yazılan fiyatlar çok düşük geldi bana ekran kartına bakıyorum işlemciye bakıyorum sıfırları 6 k ikisin de şu an ekran kartı sıkıntısı yaşanıyor zaten kaldı ki normal bir durumda karşılaştırsak sıfırı 12 k ediyor bu iki parçanın tüm sistemi monitör de dahil 9 k ya satmak biraz enayilik olmaz mı?
Bence 11-12K’ya satabilirsiniz, Ryzen 9 3900X 5000 TL’lik bir işlemci, RTX 2060 var, bunların ikisi bile ikinci elde tek başına 9K’yı bulabilir. Kutusu, faturası da varsa, arızası yoksa dediğim kadar eder.

Hocam ben sadece fikrimi belirttim. 2.elden sıfırlarına bakmanız mantıksız. 2.el olarak satış fiyatı sıfırının %60'ı olmalıdır. Ayrıca toplu sistemler tek tek toplananlara göre daha hesaplı olur. Onun için öyle söyledim ama tabii mal sizin. İstediğiniz fiyatı yazabilirsiniz. Ayrıca bu piyasada 11.000 lira yazsanız dahi sırıtmaz. Ben sadece değerini yazdım.

Bu sistem 11.500 TL'ye satılıyorken bir insan neden senin monitörsüz halde sattığın sistemine bundan fazla fiyat versin. Onun yerine bunu alır bileşenleri daha iyi.

Bu sistem 11.500 TL'ye satılıyorken bir insan neden senin monitörsüz halde sattığın sistemine bundan fazla fiyat versin. Onun yerine bunu alır bileşenleri daha iyi.
Sen bunu alırsın o zaman kardeşim.Burada satış yapmıyorum kendi fikrimi belirttim ve naçizane görüş almak için foruma yazdım.Her şeye muhalefet olmanın lüzumu yok.İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı