R9 390X Alınmalı Mı?

Şöyle de düşünmek gerekiyor.
Diyelim ki Türkiye'de 1 milyon adet R9 390X var. Siz sanmayın ki yeni nesil kartlar geldiğinde R9 390X'in fiyatları düşecek, stokta olduğu için artabilir bile fiyatlar. Stok bitmediği sürece fiyatlar düşmez ki bu da 7-8 ayı bulabilir.
Ayrıca yeni nesil ekran kartında ilk olarak referans modeller üretilecek, soğutmalı olanlar sonraya kalacak. Türkiye'ye gelmesi bana kalırsa Ağustos-Eylül hatta Ekim'i bile bulabilir ki ilk parti ürünlerde de sıkıntı kesinlikle çıkacaktır.

Şuna da bakıyorum R9 390X tam yükte 300W harcıyor ancak GTX980TI'da tam yükte 275W harcıyor arada 25W var sadece neden herkes R9'un çok tükettiğini söylüyor ?

Şuna da bakıyorum R9 390X tam yükte 300W harcıyor ancak GTX980TI'da tam yükte 275W harcıyor arada 25W var sadece neden herkes R9'un çok tükettiğini söylüyor ?
R9 390X ile Gtx 980ti arasındaki performans farkından haberiniz hiç yok anlaşılan. R9 390X'in rakibi GTX 980'dir. GTX 980'in referans kart güç tüketimi ise max. 165W'tır. Bilginize...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı