R9 390X Sisteme Öneri

serkancx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar merhaba. Ben böyle bir sistem topladım. Fiyatı biraz dusurmek adına ve ekran kartının yeterli olup olmadıgı adına yorumlarınızı bekliyorum.

Screenshot_2016-06-11-21-29-51.jpg
Screenshot_2016-06-11-21-29-40.jpg
Screenshot_2016-06-11-21-29-21.jpg

Sisteme yardim edecek yok mu?

AMD tarafında alınabilecek en güçlü önerilen işlemci FX 8370. AMD FX 9590 kesinlikle alma derim, çok sayıda insan çok sayıda çeşitli sorunları bu işlemci yüzünden yaşayıp, burada konu açtı.

Yıl sonunda AMD AM4 adında yeni soketi ve 14nm Zen işlemciler çıkacak. Şimdi olduğu gibi APU için ayrı FX için ayrı soket olayı ortadan kalkacakmış, yani tek soket AM4 olacak.

Beklemeni tavsiye ederim, güzel şeyler beklemeye değer.

İhtiyaç ve beklentilere göre değişir, ben toplasaydım bana minimum 6 yıl yeterdi.

Gcn ilk sistem toplamam olcak. Polis memuruyum ve isim cok yogun. Benim tum stresimi alacak bir sistem olsun istiyorum. Ama tecrubem yok. Sadece okuduklarimla bilyorum. Oyun bilgisayari olarak kullanacagim. Eger zamanin olursa bana maksimum 6 bin tl ye sistem onerin olur mu?

İş çıkışı öneri yaparım bu başlık altında.

Merak ediyorum sen hiç 4K Blu-Ray filmi 4K TV ve ev sinema sistemi ile birlikte izledin mi?

Eğer overclock falan yapacam diyorsan işlemci ile anakartı değiştirmen gerek. Birde GTX 1080 veya 1070'i de bekleyebilirsin.

Dosya Ekleri

• Ssistem.png
    Ssistem.png
    34,1 KB · Görüntüleme: 106
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı