Radeon HD 7350 vs HD 4830

AsiL.Bey

Hectopat
Daha fazla  
İki kart arasında seçimimi yapamamaktayım. Bildiğim kadarı ile 7350 paylaşımlı ve Bit değerini bilmiyorum. Fakat 4830 1 GB 256 Bit, soldan 2. rakam beni 4830'a yöneltiyor fakat başındaki 7-4 arasındaki fark kararsızlık içerisine sokuyor. Tecrubeli insanlar olarak size sormak istedim. Sizce hangisi tercih edilmeli ve nedenini de yazar mısınız?

HD 4830 çok kötü bir kart. HD 7350 daha iyidir. Ama ikisini de alma. Bütçeni belirt.

HD 4830, HD 7350'yi tokat manyağı yapar. Çok da kötü bir kart değildir. Umut'a kulak asmayın.
İkisi arasından HD 4830 daha iyi, ama eski ve güç gereksinimi performansına göre yüksek olan bir kart. R7 240 alabiliyorsanız alın daha hayırlı olur.

İki kart arasında seçimimi yapamamaktayım. Bildiğim kadarı ile 7350 paylaşımlı ve Bit değerini bilmiyorum. Fakat 4830 1 GB 256 Bit, soldan 2. rakam beni 4830'a yöneltiyor fakat başındaki 7-4 arasındaki fark kararsızlık içerisine sokuyor. Tecrubeli insanlar olarak size sormak istedim. Sizce hangisi tercih edilmeli ve nedenini de yazar mısınız?

7600m Series (7670m) günümüze göre iyidir. FPS'side iyidir. GTA 5 falan rahatça oynatıyor full çözünürlükte. Diğer son çıkanlarıda bir tek Battlefield 1 denemedim. Onuda kaldıracağını sanıyorum.

Win10 ile birlikte kullanılmalı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı