Radeon R5 M330 FPS sorunu

Mlzmoglu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şahsi notebookumun anakartı yandığı için belirli bir süre kullanmak için ablamın notebookunu ödünç aldım.

Sistem özellikleri şu şekilde:
• AMD A6-7310 APU with AMD Radeon R4 Graphics.
• Windows 10 Home.
• 4 GB RAM.
• AMD Radeon R5 M330.

Oyun oynamak için LOL indirdim ve özel oyunda denediğimde 35-40 FPS aldığımı gördüm. Notebook zaten çok yavaş çalışıyordu ve sorunun bundan kaynaklandığı düşünüp driverları güncelledim ve virüs taraması yaptım. Fakat sorunum hala devam ediyor. Daha önceden AMD ekran kartına sahip bir notebook kullanmadığım için ayarlarını falan bilmiyorum. Acaba yapmam gereken bir ayar mı var yoksa alabileceğim performans zaten ancak bu kadar mı? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı kötü.
Ekran kartından mükemmel bir performans beklemiyorum fakat Youtube'daki test videolarında LOL'de rahatlıkla 60 fps alıyor. Oyun esnasında görev yöneticisinden baktığımda oyunun R5 M330 yerine onboard olan R4 Graphics'i kullandığını gördüm. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Şahsi notebookumun anakartı yandığı için belirli bir süre kullanmak için ablamın notebookunu ödünç aldım.

Sistem özellikleri şu şekilde:
• AMD A6-7310 APU with AMD Radeon R4 Graphics.
• Windows 10 Home.
• 4 GB RAM.
• AMD Radeon R5 M330.

Oyun oynamak için LoL indirdim ve özel oyunda denediğimde 35-40 FPS aldığımı gördüm. Notebook zaten çok yavaş çalışıyordu ve sorunun bundan kaynaklandığı düşünüp driverları güncelledim ve virüs taraması yaptım. Fakat sorunum hala devam ediyor. Daha önceden AMD ekran kartına sahip bir notebook kullanmadığım için ayarlarını falan bilmiyorum. Acaba yapmam gereken bir ayar mı var yoksa alabileceğim performans zaten ancak bu kadar mı? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Bende de 4 GB RAM ve AMD Radeon R5 M330 2 GB var. En yüksek ayarlarda çok rahat LoL oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı