Rahat koltuk önerisi

Makaleler
42
Uzun süredir Adore Manager Trend koltuğunu kullanıyorum son zamanlarda iyice gıcırdamaya başladı ve sanıyorum alttan bir parçası da kırık. Sağ tarafa kendiliğinden yatıyor ve tekne gibi sallanıyor. Bir mobilyacıya baktırmayı düşünüyorum ama alternatif olarak sıfır koltuk da alabilirim. Durumu göre bakacağız.

Boyum 1.85, kilom 95 civarı benim için tek önemli kısım rahat olması, koltuklardan fazla anlamadığım için bütçe koymadım. Adore Manager kullanan birisine alternatif olarak ne iyi giderse öyle bir F/P koltuk yeterlidir. Ne çöp koltuk olsun ne de 20K'lık olsun diyebilirim. Bir de xDrive marka koltuk kullanmam, onun dışındakiler olsun.

Son düzenleme:
Uzun süredir adore Manager trend koltuğunu kullanıyorum son zamanlarda iyice gıcırdamaya başladı ve sanıyorum alttan bir parçası da kırık. Sağ tarafa kendiliğinden yatıyor ve tekne gibi sallanıyor. Bir mobilyacıya baktırmayı düşünüyorum ama alternatif olarak sıfır koltuk da alabilirim. Durumu göre bakacağız.

Boyum 1.85, kilom 95 civarı benim için tek önemli kısım rahat olması, koltuklardan fazla anlamadığım için bütçe koymadım. Adore Manager kullanan birisine alternatif olarak ne iyi giderse öyle bir F/P koltuk yeterlidir. Ne çöp koltuk olsun ne de 20K'lık olsun diyebilirim. Bir de xDrive marka koltuk kullanmam, onun dışındakiler olsun.

Eşantiyon malı koltuğu görünce bu konuyu açmakmı aklınıza geldi :D

Seduna Thunder Pro kullanıyorum, aynısının Fab versiyonunu önerebilirim. Bendeki üründe hafif bir eğimli durma sorunu var ama başka bu sorunu yaşayana denk gelmedim. Genel olarak fiyatına göre iyi. Bir nevi ucuz Nurus.

Ayrıca IKEA'nın ürünleri de görünenden rahat ve kaliteli çıkabiliyor. Eğer yakınında mağaza varsa gidip bakmanı öneririm. Şahsen Markus modelini oldukça konforlu bulmuştum. Önceden pek bir model çeşitliliği yoktu ama şuanda yeterli seviyede. Fiyatları da piyasaya göre normal denebilir.

Seduna Thunder Pro kullanıyorum, aynısının Fab versiyonunu önerebilirim. Bendeki üründe hafif bir eğimli durma sorunu var ama başka bu sorunu yaşayana denk gelmedim. Genel olarak fiyatına göre iyi. Bir nevi ucuz Nurus.

Ayrıca IKEA'nın ürünleri de görünenden rahat ve kaliteli çıkabiliyor. Eğer yakınında mağaza varsa gidip bakmanı öneririm. Şahsen Markus modelini oldukça konforlu bulmuştum. Önceden pek bir model çeşitliliği yoktu ama şuanda yeterli seviyede. Fiyatları da piyasaya göre normal denebilir.

Ben de Seduna Thunder Pro kullaniyorum. 1.80 - 60kg olmama ragmen 2 yil civari bir sure gectikten sonra oturdugum minder biraz coktu. 95kg birisinde muhtemelen daha fazla sorun olur.

Ikea Markus kullanan kuzenim vardi. Vaktinde ben de gidip oturdum cok iyi bir urun gibi gelmedi. Kuzen de memnun kalmayip sonradan Zio Fabric aldi zaten. Ona da oturdum epey hosuma gitmisti.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı