Raijintek Cratos ATX 3.0 850W 80+ Gold PCI-e 5.0 alınır mı?

MurderNov4

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Genel hatlarıyla AMD Ryzen 7 7800x3D, ASUS Prime X670, 32 GB RAM, 2x1 TB M.2 SSD, 360mm soğutma, PNY RTX 4080 sistemim var ve sistemi Thermaltake 850W PSU(ATX 3.0 ve PCI'e 5.0 yok) ile kullanıyorum.
Thermaltake'i diğer sisteme aktarıp ATX 3.0 PCI'e 5.0 destekli bir PSU almak istiyorum. Raijintek cratos fiyat olarak uygun görünüyor sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Genel hatlarıyla AMD Ryzen 7 7800x3D, ASUS Prime X670, 32 GB RAM, 2x1 TB M.2 SSD, 360mm soğutma, PNY RTX 4080 sistemim var ve sistemi Thermaltake 850W PSU(ATX 3.0 ve PCI'e 5.0 yok) ile kullanıyorum.
Thermaltake'i diğer sisteme aktarıp ATX 3.0 PCI'e 5.0 destekli bir PSU almak istiyorum. Raijintek cratos fiyat olarak uygun görünüyor sizce alınır mı?

Teşekkür ederim hocam msi kalitesi zaten belli bütçe anlamında sorunum yok ama daha önce raijintek marka kule tipi fan kullandım ve kalitesi gayet iyiydi alakası olmayan parçlara olsa da raijintek'in psu kalitesini merak ediyorum.

Teşekkür ederim hocam MSI kalitesi zaten belli bütçe anlamında sorunum yok ama daha önce raijintek marka kule tipi fan kullandım ve kalitesi gayet iyiydi alakası olmayan parçlara olsa da Raijintek'in PSU kalitesini merak ediyorum.

Bilindik markalardan asla şaşmayın. şans vermek için yanlış bir dönemdeyiz.

Geri
Yukarı