Rainbow Six: Siege alınır mı?

Gerçekten zor bir oyun. Ben geçen gün 115TL'lik Deluxe paketini aldım. Bazı karakterler açık olarak geliyormuş ve bu oyunu sana biraz daha kolay kılar. Karakter alternatifin olur, denersin. 115TL'lik versiyonu tavsiye ederim.

Zor olması sıkıntısı sadece. Ustalaşınca çok zevkli.
Sen ustalaştığında da karşına ustalaşmış insanlar geliyor, sonuç olarak karşındaki kişiyle rank atlamak için durmadan mücadele ettiğin kısır döngüye giren bir oyun halini alıyor. İyi tarafı ne dersen eğer takım arkadaşlarınla iletişim kurma konusunda istekli davranırsan İngilizceyi öğrenmene yardımcı olabilir ama bana kalırsa eksi yanları çok daha ağır basıyor. Özellikle dereceleri maçlarda bol bol strese sokar ve toksik insanlarla karşılaşmak zorunda kalırsın.

50 seviye olana kadar acı çekmeniz yüksek. 50 seviyeye gelene kadar dayanabilirseniz keyfini çıkarırsınız. Oyun bana kalırsa o kadar zor değil , az biraz aiminiz varsa ve harita bilgisi de kazanırsanız rahatça oynarsınız. Tavsiyem deluxe paketi almanız. Oyun başında bazı operatörlerin açık olması oyuna alışmanızda kolaylık sağlar.

Sen ustalaştığında da karşına ustalaşmış insanlar geliyor, sonuç olarak karşındaki kişiyle rank atlamak için durmadan mücadele ettiğin kısır döngüye giren bir oyun halini alıyor. İyi tarafı ne dersen eğer takım arkadaşlarınla iletişim kurma konusunda istekli davranırsan İngilizceyi öğrenmene yardımcı olabilir.
Arkadaşlarınızla oynarsanız zaten o kısır döngüden çıkıyorsun. Oyunda gerçekten çok fazla taktik var. Karşıdaki kişide iyi olunca zevkli oluyor. Rank atlamak için oynuyorsanda pek zevk alamassın.

Geri
Yukarı