Rainbow Six: Siege başlanır mı?

Oyunda 25 saatim var ve bıraktım. Kanser takımlar geliyor ve bu da yetmezmiş gibi eşleştirme sistemi bozuk, adaletsiz. Ben 20 seviyeyim karşıma 100 seviye adamları veriyorlar. Harita sayısı az. Başlayin sıkılınca bırakacaksınız zaten.
Eğer size o eski haritaları oynatsam intihara kalkışırsınız. Siz şuan ki haritalara dua edin.

Standart oynuyorum. Aynı şekilde hızlı karşılaşma da da rakipler adaletsiz.
Bunlar zaten basit eğlence modları. Eğer düşmanlar sizin gibi olursa hatanızdan nasıl ders çıkaracaksınız? Takım arkadaşlarınızın oynanışını izleyerek nasıl gelişeceksiniz?

Ben çok seviyordum aslında eski haritaları. Özellikle plane mapi.
Plane'de sorun yok. Bende çok seviyorum ama Favela gibi diğer eski mapler çok kötü.

Konu sahibi yazmadan kaos çıkarttık gene. :D

Şu anki haritalar daha kötü konsol yenilendi şimdili hali oynanılmıyor stadyum bravo ve emerald plainsden söz etmeye gerek yok.
Emerald Plains'i taktiksel açıdan ele alırsanız aslında güzel bir harita. Bence bu haritaya karşı olan nefret biraz koyun sürüsü mantığında oluştu.

Başlayalı 2 hafta oldu. Operatörleri anlamaya ve oyun mantığını oturtmaya başladım. Tek eksiğim harita bilgisi. O da zaman içerisinde oturacaktır. İlk başlarda hiç zevk alamadım çünkü sürekli ölüyordum. Ancak yılmayıp fırsat verdiğinizde güzel bir oyun olduğunu göreceksiniz.

Cevaplar için teşekkür ediyorum indirimde almayı düşünüyorum indirime ne zaman düşer sizce ya da yakın zamanda düşer mi?
Normalde cadılar bayramında indirime giriyordu. Bu sitede stokları takip edin, hem daha ucuz hemde indirimde yakalarsanız 35 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı