Rainbow Six: Siege nasıl daha iyi oynanır?

1716074532039.png

Buda bugünkü maçımdan 1 kesit. Tabi bronze elo burası ama oyunu çok tryhard oynamıyorum sadece herhangi bir arkadaşım hep rank kassan çok rahat elmas olursun derler.

Tek diyebileceğim bazı karakterleri mainle ve sadece onları oyna ayrıca dediğim videolara bakıp ayar yapabilirsin ve oyunu oynarken oyuna odaklanmak olay.

Ayrıca benim çok fazla FPS geçmişim var 23 yaşındayım 6-7 yaşında TF2 oynayarak başlamıştım FPS oyunlarına o yüzden çoğu FPS oyununa çok hızlı adapte olup ortalama üstü oynayabiliyorum. Pratik ve dikkat işi sadece.

Eki Görüntüle 2199209

Bu da bugünkü maçımdan 1 kesit. Tabii Bronze elo burası ama oyunu çok tryhard oynamıyorum sadece herhangi bir arkadaşım hep rank kassan çok rahat elmas olursun derler.

Tek diyebileceğim bazı karakterleri mainle ve sadece onları oyna ayrıca dediğim videolara bakıp ayar yapabilirsin ve oyunu oynarken oyuna odaklanmak olay.

Hocam ben standartdan çıkamıyorum dereceliye girdiğim gibi kafayı yiyorum.

Hocam istersen ismini ver girelim şimdi.

Hocam ev halkı pek iyi karşılamazda klavyem daktilo gibi nickinizi verin ben size istek atarım sabah oynayalım isterseniz.

Hocam ben standartdan çıkamıyorum dereceliye girdiğim gibi kafayı yiyorum.

Hocam ev halkı pek iyi karşılamazda klavyem daktilo gibi nickinizi verin ben size istek atarım sabah oynayalım isterseniz.
Taktikleri öğren oyuncular özellikle de çoğu oyuncu karakterler ile aynı haraketleri yaparlar hep alışınca karşındakinin aklını okumaya başlıyosun bir süre sonra. Yayıncıları izle onlar nasıl oynuyormuş onlara bak eğer aimin iyi değilse 1v1'den kaçınıp biraz daha ona göre oyna.

@ATTILA453 Hocam zaten 250 saat pek bir şey değil milletin en az 10.000 saati oluyor ve hep karşınıza emekli yarbay falan geliyor 😆 bu arafa grafik ayarınızda sorun olabilir belki ve maalesef bilgisayarın güçlü olması lağzım çünkü 144hz oynamadan keyif alınmıyor ve bende gtx1050 olduğundan 50-55 fps ile oynayınca millet beni 10 defa görüp vurduğundan dolayı sonradan bıraktım oyunu, belki ileride bilgisayarı yenilersem tekrar başlamayı düşünüyorum ama.

Bayağı zor bir oyun. İlk öğrenmen gereken her şeyi unutup mape odaklan. Her el farklı map geleceği için mapleri çok iyi bilmen lazım. Bütün odaları koridorları merdivenleri aklında tutarsan daha da gelişirsin. Ben başta haritada kayboluyordum ve adamların hemen hemen nerelerde pusacağını bilmiyordum. Bunların üzerine yoğunlaşıp geliştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı