Rainbow Six: Siege runtime error hatası

İşletim sistemi
Windows 11

kerimgmrh

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 gb ddr5
Ekran kartı
4070 8 gb
İşlemci
İ7 13650HX
Oyuna Epic'ten sahibim ve her açmaya çalıştığımda böyle bir hata veriyor oyunu silip tekrar yüklemekte istemiyorum bir çözümü var mı bunun?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-23 231435.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-23 231435.png
    10,5 KB · Görüntüleme: 50
Tam olarak ne yükleyeceğimi anlamadım biliyorsanız link paylaşabilir misiniz?

Link atarsam ceza yerim diye atmadım. Video atayım oradan yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yarın sabah halledeceğim burayı güncellerim çözdüğümde zaman ayırdığınız için teşkkrüler.

Çözüm şöyle:
Ben laptopa hiçbir şey indirmedim önce sistem yapılandırmasını yönetici olarak çalıştırıp hizmetler bölümüne geliyorsunuz ardından bütün Windows hizmetlerini gizle, "disable all" seçeneğini seçtikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıyorsunuz benim Razer ekipmanlarımın ışığını kontrol etmek için kullandığım uygulama olan Razer Synapse bunu yaptıktan sonra hata verdi daha doğrusu açılmadı onu da program ekle kaldırdan uygulama silmek istediğinizde Razer installer üzerinde "repair" seçeneği oluyor silmek yerine tüm dosyaları düzeltiyorsunuz ve tüm uygulamalar sorunsuz çalışıyor böylece herhangi bir yazılım indirmeye de gerek kalmıyor.
Tabii bu her bilgisayarda böyle değil bazı bilgisayarlarda uygulama yüklemeniz gerekebiliyor ama bu sistem bende çalıştı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı