Rainbow Six Siege takım arkadaşı

Her operasyon güncellemesi geldiğinde rankımın belli olması için dereceli girerim. Genelde rakiplerin zorluğuna bağlı olarak Silver 1- Gold 4- Gold 3 arası gidip geliyorum. Ancak çok fazla ranked girmiyorum. Daha çok unranked veya Quick match tercih ederim. Oynamak isteyen varsa müsait olduğum zamanlarda oynayabiliriz. Uplay adım RuthlessDeal.

Steam profil: Steam Community :: RuthlessDeal
Steam' de ücretsiz... İNCELE BENCE
Tom Clancy's Rainbow Six® Siege - Ultra HD Texture Pack

Yanlış hatırlamıyorsam bu pack'in faydasını ancak 2160p(4K) çözünürlükte görebiliyorduk. 1080p için gereksiz diye biliyorum.
Oyunu tekrar yükleyip deneyeceğim sanırım bişeyleri yanlış yaptım öneri için teşekkürler

Eğer sistem özelliklerin oyunu yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynamana müsaade ediyorsa ve aynı zamanda keskin ve net bir görüntü deneyimi yaşamak istiyorsan mutlaka overall quality en azından very-high, resolution scale'i ise 100'e(en sona) getirmeni öneririm. V-sync'i kapatmayı unutma.😃

Son düzenleme:
Selamlar,

Uzun süredir oyunu yalnız oynuyorum. Bu can sıkıcı. İnfo yok, eğlence yok, kazanmak yok. Bu sebeplerden dolayı bir takım arkadaşına ihtiyacım var. Yaşı 14'ten fazla olmayan, her maç kazanacağız takıntısı olmayan kişiler beni uplay hesabımdan ekleyebilirler.

Uplay: Mr. Alisko.
Steam: 🔥Pybro🔥
Discord: Karryz#1233.
Beni ekleyebilirsin uzun zamandır oynuyorum ve rank kasabiliriz. Kali ve caveria mainim ama sen oynuyorsan iana ve bandit oynarım. Sadece hafta sonları girebiliyorum. Discord: Yigit#5760
Biz de yavaştan ekibimizi kuruyoruz,2 kişilik yer var haberiniz olsun
Yer var mı?

Son düzenleme:
Arkadaşlar gelmek isteyen grubumuza gelebilir, küfürsüz, saygı ortamı ve her yaştan insanın olduğu bir R6 grubumuz mevcut, gelmek isteyenler için;

Rozak#7049
R6 oynuyorsanız ekleyebilirsiniz Rozak#7049
14 den 44 e kadar yaş aralığımız var her gece akşam 7 sabah 6 maç atan insan bulabilirsiniz :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı