RAM gümrükte takılır mı?

heraishere

Centipat
Daha fazla  
Aynı markanın başka bir modelini 20 gün önce söyledim sıkıntısız kapıma geldi. Amazon zaten gümrük masraflarını önceden aldığı için %99.9 sıkıntı çıkmaz belki garip garip ürünler alırsanız sıkıntı çıkar.

Sıkıntı çıkmaz hocam. Ben de aynısından almıştım. Sonra beğenmedim iade ettim. Kapıma kadar gelip aldılar. İade süreci de sorunsuz geçti. Amazon bu işi yapıyor.

Merhaba , şu anda Amazonda bu ürünü buldum ancak gümrükte takılır mı geçer mi hiçbir fikrim yok. Sizce alınır mı?Ve gümrükte takılma gibi vir durum olabilir mi? Çünkü geçenlerde yazıcı için çip siparişi verdik ve gümrükte takıldı bunun da takılmasından korkuyorum.

Ürün Linki : https://www.amazon.com.tr/Patriot-PV316G160-°C9-bellek-1600-MHz-DDR3-RAM/dp/B008LTJJJ0/ref=asc_df_B008LTJJJ0/?tag=trshpngglesp-21&linkCode=df0&hvadid=510743163557&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=2791692126503126335&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=m&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9056730&hvtargid=pla-495438164825&psc=1
Amazondan satıcı Amazon Almanyadan RAM söylediğimde sorunsuz geldi. Ama Noctua satıcısından termal macun istediğimde takıldı. Satıcı Amazon ise rahat geliyor.

Ne yapmamı bekliyorsun DDR3 Anakarta DDR4 ram mi takayım konu ile alakasız yorumlar yapmayın. Raporladım iyi günler.

Amazondan satıcı Amazon Almanyadan RAM söylediğimde sorunsuz geldi. Ama Noctua satıcısından termal macun istediğimde takıldı. Satıcı Amazon ise rahat geliyor.
Sıkıntı çıkmaz hocam. Ben de aynısından almıştım. Sonra beğenmedim iade ettim. Kapıma kadar gelip aldılar. İade süreci de sorunsuz geçti. Amazon bu işi yapıyor.
Aynı markanın başka bir modelini 20 gün önce söyledim sıkıntısız kapıma geldi. Amazon zaten gümrük masraflarını önceden aldığı için %99.9 sıkıntı çıkmaz belki garip garip ürünler alırsanız sıkıntı çıkar.
Tamamdır teşekkür ederim hepinize.

Geri
Yukarı