Rampage, GameBooster ve Dragos marka monitörler alınır mı?

Playboi

Hectopat
Yer
Detroit
Daha fazla  
Arkadaşlar, yakında bir monitör alma düşüncem var. Bütçem henüz kesin değil zaten bu konu tavsiye konusu da değil. Tavsiye konusunu bütçem kesinleşince açacağım. Merak ettiğim şey Dragos G-270FG 27" 2ms Full HD Curved Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe GameBooster GB-277GCF 27" 1ms Full HD Curved Freesync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Rampage Blaze BL27R165C 27" 1ms Full HD FreeSync Curved Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu monitörler türevlerine nazaran çok daha ucuzlar. Ne diyorsunuz alınır mı? Hele hele geçenlerde bir tane Excalibur monitör görmüştüm 2500'e 27inç ve 240Hz falan sunuyordu. İlginç gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmazlar.

Hazır indirimdeyken Gigabyte G24F2 alınır indirim bitmeden almanı öneririm.

Hele hele geçenlerde bir tane Excalibur monitör görmüştüm 2500'e 27inç ve 240Hz falan sunuyordu. İlginç gerçekten.

Asıl felaket Excalibur monitör söyledikleriniz arasından.

Dert babası olursunuz hiç bulaşmayın bile.

Son düzenleme:
Alınmazlar.

Hazır indirimdeyken Gigabyte G24F2 alınır indirim bitmeden almanı öneririm.

Asıl felaket Excalibur monitör söyledikleriniz arasından.

Dert babası olursunuz hiç bulaşmayın bile.
Neden alınmazlar hocam biraz daha açar mısınız? 27inç olursa daha iyi olur çünkü benim için.

Neden alınmazlar hocam biraz daha açar mısınız? 27inç olursa daha iyi olur çünkü benim için.

Kusura bakmayın hocam konunun bildirimi gelmemiş şimdi cevap verebiliyorum.

Neden alınmazlar? Sorusunun cevabı çok basit.

Rampage, Gamepower, Dragos, Game booster, Turbox, Dragos vb markalar Çin'den(genelde Çin menşeli oluyor bu ürünler başka yerlerde de üretimleri yapılmış olabilir)kalitesiz ürün alıp marka basarlar sonra bu ürünleri bizim ülkemiz gibi ülkelere satarlar.

Bu tarz markaların arada bir iki ürünü iyi olabiliyor. Fakat 10 ürünlerinden 9'unda sorun çıkması muhtemeldir.

Ürünler Çin menşeli oldukları için genel olarak kalitesiz malzeme kullanılmış oluyor ve aynı fiyatta kendilerinden daha başarılı ürünler varken bu markaların ürünlerini tercih etmek saçmalık olacaktır.

Daha bilindik markalardan alışveriş yapınca en azından ne aldığını biliyorsun. İnceleme yapmak istediğinde internette çeşitli yerlerde bilgileri-test sonuçları oluyor.

Umarım yeterli bir cevap olmuştur.

Son düzenleme:
Kusura bakmayın hocam konunun bildirimi gelmemiş şimdi cevap verebiliyorum.

Neden alınmazlar? Sorusunun cevabı çok basit.

Rampage, Gamepower, Dragos, Game booster, Turbox, Dragos vb markalar Çin'den(genelde Çin menşeli oluyor bu ürünler başka yerlerde de üretimleri yapılmış olabilir)kalitesiz ürün alıp marka basarlar sonra bu ürünleri bizim ülkemiz gibi ülkelere satarlar.

Bu tarz markaların arada bir iki ürünü iyi olabiliyor. Fakat 10 ürünlerinden 9'unda sorun çıkması muhtemeldir.

Ürünler Çin menşeli oldukları için genel olarak kalitesiz malzeme kullanılmış oluyor ve aynı fiyatta kendilerinden daha başarılı ürünler varken bu markaların ürünlerini tercih etmek saçmalık olacaktır.

Daha bilindik markalardan alışveriş yapınca en azından ne aldığını biliyorsun. İnceleme yapmak istediğinde internette çeşitli yerlerde bilgileri-test sonuçları oluyor.

Umarım yeterli bir cevap olmuştur.
Bence yeterli olmuştur hocam :D

LG, Samsung, AOC, Gigabyte, VS, gibi markaların monitörleri genel olarak daha iyi olur, tabi modelden modele göre de değişiyor. Ama kesinlikle Monster, Casper, Rampage gibi markaların monitörleri yüksek modelleri aşırı ucuz olmadıkça alınmamalı

Geri
Yukarı