Rampage SN-RW1 vs Logitech G230

Başta sen geliyosun zaten :D Her konuya flood yapar gibi yok ''Mekanik Klavye Rehberim'' yok kulaklık rehberim :D Adam senden tavsiye istiyo sen gidip mekanik klavye nedir diye link atıyosun. Bide bu destek bulma çaban nedir onu anlayamadım ?
Siz garipsiniz. Adam size onun ne olduğunu, ne için almanız gerektiğini gösteriyor. Sonradan mağdur olmayın diye inceleme konularını gösteriyor; bu garip mi?

@nolly Bence sen de Hyperx Cloud Stinger al derim belki 7.1 değil ya da titreşim motoru yok ama senin kararın. Ayrıca SN-RW 1 sadece USB ile bağlandığından bir USB çoklayıcı alıp kullanabilirsin. Hem karşıya sesinin kötü gitmesi az çok internetinden ve kullandığın programlardan kaynaklı.

@nolly Bence sen de Hyperx Cloud Stinger al derim belki 7.1 değil ya da titreşim motoru yok ama senin kararın. Ayrıca SN-RW 1 sadece USB ile bağlandığından bir USB çoklayıcı alıp kullanabilirsin. Hem karşıya sesinin kötü gitmesi az çok internetinden ve kullandığın programlardan kaynaklı.
İnternetimde veya kullandığım programlarda sıkıntı yok. İnternetsiz Windows'un kendi ses kaydedicisi ile ses kaydettiğimde bile sesim kötü gidiyordu. Bütçem ne yazık ki dediğiniz kulaklığa yetmiyor. Ve ben sadece mikrofon kalitesi için istiyorum.

İnternette baktığımda biraz daha fazla olduğunu görmüştüm. Yanlış görmüşüm o zaman. Ama dediğim gibi SN-RW1'i özellikle mikrofonu için istiyorum. Diğer kulaklıkta 7.1 gibi özellikler de yokmuş sanırım dediğiniz gibi.

SN-RW1 yerine Cloud Stinger almanı şiddetle tavsiye ederim. Daha uzun kullanım süresine sahip olmuş olursunuz en başında.

@nolly Okumadığı belli ama ses kalitesi sadece ses kartına bağlı değildir, kulaklığın kalitesine de bağlıdır. Yani Cloud Stinger için bir ses kartı da alabilirsin ki kendi ses kartına güvenmiyorsan. Benim önerim de budur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı