Rapin ajdarı, eksik etek gibi müzik önerileri

Cassiel

Centipat
Daha fazla  
Genel olarak şu tarz müzikler dinliyorum: Rapin ajdarı, eksik etek, manyak şey gibi şarkılar dinliyorum benzeri müzik önerilerinize açığım. Bu müzik tarzı rap olarak mı geçiyor, rapin alt dalı ise adj nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet rap ama rap'in dalları var.
Manyak Şey - Funky Rap
Rap'in Ajdarı- Battle Rap
Eksik Etek için tam bir tarz koyamıyorum.
Benzeri isterseniz:
Funky Rap:
Jagged - Ben Bir Deliyim
Jagged - Et Yiyen Çiçek
Beta - Ebenin *mı

Battle Rap:
Hidra - Beddua
Hayki - Deli
Joker - Yarasa Koleksiyonu, örnek verilebilir.

Ama ayrıca tavsiyelerim olsun:

Jagged - Alter Ego
Cegıd - Her Şeyin Bir Bedeli Var
Hidra - Ritalin
Hidra - Yenilmez ve Holigan albümleri
Şehinşah - Güller ve Rhyme
Şehinşah - Karma
Stabil - Reenkarne
Stabil - Serseri Bey

Genel olarak şu tarz müzikler dinliyorum: Rapin ajdarı, eksik etek, manyak şey gibi şarkılar dinliyorum benzeri müzik önerilerinize açığım. Bu müzik tarzı rap olarak mı geçiyor, rapin alt dalı ise adj nedir?

Beta Berk Bayındır - Son Nokta.
Beta Berk Bayındır - O. S. O. N. P. A. N. Ç

Norm dinleme eksik etek rap değildir gel șu pl yi dinle kendinden geç.https://open.spotify.com/playlist/73vZRsKSqp92jkSrqazXEP?si=zdQus3CVS867v57zK4NWPA

Norm dinleme eksik etek rap değildir gel șu pl yi dinle kendinden geç.https://open.spotify.com/playlist/73vZRsKSqp92jkSrqazXEP?si=zdQus3CVS867v57zK4NWPA
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet rap ama Rap'in dalları var.
Manyak şey - funky rap.
Rap'in ajdarı- Battle rap.
Eksik etek için tam bir tarz koyamıyorum.
Benzeri isterseniz:
Funky rap:
Jagged - ben bir deliyim.
Jagged - et yiyen çiçek.
Beta - ebenin *mı

Battle rap:
Hidra - beddua.
Hayki - deli.
Joker - yarasa koleksiyonu, örnek verilebilir.

Ama ayrıca tavsiyelerim olsun:

Jagged - alter ego.
Cegıd - her şeyin bir bedeli var.
Hidra - ritalin.
Hidra - yenilmez ve holigan albümleri.
Şehinşah - güller ve rhyme.
Şehinşah - karma.
Stabil - reenkarne.
Stabil - serseri bey.

Battle rap kısmına beddua gibi kalitesiz bir Battle parçasını tavsiye etmen beni bir hayli üzdü 10 seneden fazladır rap dinliyorum Battle istiyorsanız Enes Alper,Joker,Contra,Cegid/Jagged dışında adam dinlemeyin derim.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Battle rap kısmına beddua gibi kalitesiz bir Battle parçasını tavsiye etmen beni bir hayli üzdü 10 seneden fazladır rap dinliyorum Battle istiyorsanız Enes Alper,Joker,Contra,Cegid/Jagged dışında adam dinlemeyin derim.
Uzun zamandır dinliyor olabilirsin ama onu dinleme bunu dinleme demen saçma :d. Şöyle her konuda "en bilgili benim" ayaklarını bırakın. Ayrıca Beddua gayet iyi parça, kalitesizse niye playlistine ekledin diye sorarlar adama.

Uzun zamandır dinliyor olabilirsin ama onu dinleme bunu dinleme demen saçma :d. Şöyle her konuda "en bilgili benim" ayaklarını bırakın. Ayrıca beddua gayet iyi parça, kalitesizse niye playlistine ekledin diye sorarlar adama.

1200 adet oldschool parca var o playlistte hepsini kendi zevkime gore koymadim Hidra dinleyen/seven bedduayida gormek ister diye koydum Enes Alper'in Battle parcalari varken zaten beddua gibi kalitesiz bir parcanin o playlistte dinlenmeyecegini dusunuyorum. En bilgili benim ayakları bende yok sadece gerçekleri söyledim sen șimdi Norm'a da diss atabiliyor dersin.

1200 adet oldschool parca var o playlistte hepsini kendi zevkime gore koymadim Hidra dinleyen/seven bedduayida gormek ister diye koydum Enes Alper'in Battle parcalari varken zaten beddua gibi kalitesiz bir parcanin o playlistte dinlenmeyecegini dusunuyorum. En bilgili benim ayakları bende yok sadece gerçekleri söyledim sen șimdi Norm'a da diss atabiliyor dersin.

Hidra seven/dinleyen kısmı yanlış anlasilabilir bende Hidra severim hateri değilim lakin beddua gerçekten çok kalitesiz bunu vurguladim.

Hidra seven/dinleyen kısmı yanlış anlasilabilir bende Hidra severim hateri değilim lakin beddua gerçekten çok kalitesiz bunu vurguladim.
Yanlış anlaşılmaya müsait dediğin gibi. Herkesin kendi zevki, bence beddua güzel bir battle parçası. Enes Alper de bana hitap etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı