Rapor verdikten sonra devamsızlık sayısı azaldı

MeNeverLearm

Femtopat
Daha fazla  
Okul benden rapor istedi hastalığa dair. Raporu teslim ettim 60 gün oldu. Devamsızlık hakkım ama bir sorum var benim devamsızlık 31.5 gündü normalde şu an 19 gün özürsüz diğerleri özürlüydü. Şimdi özürsüzü 8 özürlüyü uçurmuşlar. Benim içime kurt düştü bunun nedenini bilen var mı?

Ortaokul öğrencisi iseniz devamsızlık 20 günü aştığında sorun oluyor. ŞÖK kararıyla geçmeniz gerekiyor sınıfı. Özürsüzü düşürüp, özürlüyü uçurmanızın nedeni, özürsüz devamsızlıkların rapor ile özürlü hale getirilmesi.

Yani yapılan yanlış bir işlem olduğunu sanmıyorum. Rapor verdiğinizde, rapor vermeden önceki özürsüz devamsızlıklarınız, özürlü devamsızlığa çevrilmiş. Burada bir sorun görünmüyor.

Lise 11. sınıf öğrencisiyim.

Ortaokul öğrencisi iseniz devamsızlık 20 günü aştığında sorun oluyor. Şök kararıyla geçmeniz gerekiyor sınıfı. Özürsüzü düşürüp, özürlüyü uçurmanızın nedeni, özürsüz devamsızlıkların rapor ile özürlü hale getirilmesi.

Yani yapılan yanlış bir işlem olduğunu sanmıyorum. Rapor verdiğinizde, rapor vermeden önceki özürsüz devamsızlıklarınız, özürlü devamsızlığa çevrilmiş. Burada bir sorun görünmüyor.

Ortaokul öğrencisi iseniz devamsızlık 20 günü aştığında sorun oluyor. Şök kararıyla geçmeniz gerekiyor sınıfı. Özürsüzü düşürüp, özürlüyü uçurmanızın nedeni, özürsüz devamsızlıkların rapor ile özürlü hale getirilmesi.

30 gün toplamda hakkım var ben doldurdum zaten şimdi özürsüzü ozürlüye çevirince gene raporsuz halinde kalmış oluyorum ona takıldım.

Lise 11. sınıf öğrencisiyim.

30 gün toplamda hakkım var ben doldurdum zaten şimdi özürsüzü ozürlüye çevirince gene raporsuz halinde kalmış oluyorum ona takıldım.

30 gün hakkınızı doldurduysanız sınıfta kalıyorsunuz şu an, biliyorsunuz değil mi? Özürsüzü özürlüye çevirince nasıl raporsuz kalıyor? Özürlü demek zaten raporlu demek.

Geri
Yukarı