Raw dosyasını usb belleğe boot edemiyorum

Ben BU KONUDAKİ yandex.disk linkinden indirdiğimi "win32 disk imager" la sorunsuz şekilde yazdım.

Ayrıca BU KONUDAKİ ML3U "Transmac" ile sorunsuz yazılabiliyor.
Ben de aynı yerden indirdim benimki neden olmuyor ? herşeyi yapıyorum ama disk boş oluyor hiçbir şekilde yazmıyor diske.

Bu program usb'yi görmüyor.

Disk bilgisayarımda falan görünüyor mu? Daha önceden Mac dosyasını yazmaya çalıştıysanız Windows o diski görmez. Eğer öyle ise bu videodakileri uygulayın ve tekrar deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Disk bilgisayarımda falan görünüyor mu? Daha önceden Mac dosyasını yazmaya çalıştıysanız Windows o diski görmez. Eğer öyle ise bu videodakileri uygulayın ve tekrar deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
USB'yi zaten görüyor ancak mesela .raw dosyasını yazdıktan sonra içine herhangi bir dosya gelmiyor program yazıldığını söylüyor ancak USB boş oluyor :( lütfen yardım arkadaşlar

Bende sitenizde bahsetmiş olduğunuz Mac Os imajını indirdim .raw uzantılı dosyayı Win32 Disk Imager olarak USB'ye boot ettim fakat açılışta USB'yi BIOS menüsünden seçmeme rağmen Mac Os yüklemesi gelmemektedir. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz..? Sanırım bazı arkadaşlarda da aynı sorunu yaşamışlardır.

Teşekkürler, iyi forumlar.

Bende sitenizde bahsetmiş olduğunuz Mac Os imajını indirdim .raw uzantılı dosyayı Win32 Disk Imager olarak USB'ye boot ettim fakat açılışta USB'yi BIOS menüsünden seçmeme rağmen Mac Os yüklemesi gelmemektedir. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz..? Sanırım bazı arkadaşlarda da aynı sorunu yaşamışlardır.

Teşekkürler, iyi forumlar.
Arkadaşlar sorunum hala devam ediyor güncel :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı