Pentium E2140 ve HD 4850 Sisteme Mavericks 10.9.4

Salih Akçay

Hectopat
Yer
Ağrı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle Recep Baltaş'a ve Hackintosh konusunda yardımı dokunan herkese teşekkür ederim. Bilgisayarı 12 yaşımda keşfettettim ve yaklaşık 8 yıldır windows kullanıcısıyım. Şuan MAC kurmak istiyorum ve yaptığım araştırmalar sonucu kendimi burada buldum. Verdiğiniz herşeyi inceledim ve elimden geldiği kadar uygulmaya çalıştım ve yapamadım :)

Elimdeki makinenin bilgileri şu şekilde;

• Anakart Adı: ECS 945GCT-HM (Livermore8) - DualCore Intel Pentium E2140, 1600 MHz (8 x 200)
  • BiOS: AMI 5.21
  • Ekran Kartı: ATI Mobility Radeon HD 4850 (M98)

Forumda paylaşılam 10.9.4 raw imajını indirdim fakat 3 part halinde indi. Partlardan çıkarıp nasıl birleştireceğimi anlamadım çünkü her partta ayrı bir raw imajı var. Birisini winrar dan çıkarıp ImageWriter yardımıyla usb ye(Kingston 8GB) yazmak istedim fakat bundada hata aldım. Bireysel sorunlar yüzünden daha yüklemeye bile geçemedim, yardımlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

Kendim yapmay çalıştım, ama yapamadım. Suse ile write yapamadım ama diğer programlada yaptığımda videolardaki gibi değilde tersine siyah bir ekran ve sadece yükleme butonu geldi. Yükeleme yapmaya çalıştım ama olmadı. Yardımsever birileri var mı forumda :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsinde ayrı RAW dosaysı yok. Sadece birini çıkartınca ortaya yekpare bir RAW dosyası çıkıyor.

Rehberleri izledim, fakat oralara gelemiyorum bile. Sistemi -v ile başlatmak ne anlama geliyor onu bile bilmiyorum.

Bunu bile bilmiyorsan hiçbir rehberi izlememişsin demektir. Rehberleri izlemeden kurmayı düşünüyorsan da hayal dünyasında yaşıyorsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı