Razer Barracuda X alınır mı?

G435'te 83 85dB yazdığına bakma. Kilidi kaldırıp 100DB'ye alabiliyorsun. Çok daha hafif ve rahat. Fakat mikrofon belli ki daha kötü ve şarj edilirken kullanılamıyor yazıyor.
Benim gibi oyuncu değilsen (müzik vs.) Ve mikrofon ile işin pek yoksa G435 bakabilirsin.

Ben de hafif rahat kumaş pedli Wireless kulaklık arıyorum.
G433 Cloud2 cloudmix cloudflight HS31BILMemne bir ton ürün baktım. Kimi deri pedli kimi ağır kimisi pahalı vs. içlerinden en mantıklısı G435 geldi bana. İhtiyaçların doğrultusunda ürün bakmanı tavsiye ederim.

Bana pek önerilmedi G435 o yüzden buna yöneldim. Araştırdığım doğrultuda bu daha kullanışlı gibi.

1500 geliyor + 426,99 TL ithalat ücreti depozitosu.

Evet ya sonradan fark ettim. Eğer alırsam Amazon'dan almam aynı fiyat için daha fazla beklemeye gerek yok.

Aktif kullandığım ve gayet memnunum olduğum bir kulaklık. İçinden dönüştürücü çıkıyor problem yaşamazsınız.
7.1 için aktivasyon kodu nereye geliyor acaba? bilgin var mı ben bulamadım da.

Edit: Arkadaşlar kulaklığı aldım, çok başarılı bir kulaklık olmuş. Gerek sesi gerek mikrofonu çok yeterli, başarılı. Ama 7.1 veya THX Audio ile kullanmak çok daha iyi oluyor. Ses de bayağı belli olacak şekilde değişim oluyor. Aktivasyon kodu içinde ryzer ın sitesine girip kulaklığın ID'sini kaydetmeniz gerekiyor ardından oradan aktivasyon kodu talep et deyip tekrar kayıt ediyoruz. Sonra maile aktivasyon kodunu yolluyorlar. Yalnız bu sadece 7.1 ses için. THX için 10 dolar vermeniz gerekiyor. Nasıl bir şey olduğunu görmek için 15 gün deneme sürümü mevcut. Genel olarak kulaklık çok başarılı, almanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Bana pek önerilmedi G435 o yüzden buna yöneldim. Araştırdığım doğrultuda bu daha kullanışlı gibi.

Evet ya sonradan fark ettim. Eğer alırsam Amazon'dan almam aynı fiyat için daha fazla beklemeye gerek yok.

7.1 için aktivasyon kodu nereye geliyor acaba? bilgin var mı ben bulamadım da.

Edit: Arkadaşlar kulaklığı aldım, çok başarılı bir kulaklık olmuş. Gerek sesi gerek mikrofonu çok yeterli, başarılı. Ama 7.1 veya THX Audio ile kullanmak çok daha iyi oluyor. Ses de bayağı belli olacak şekilde değişim oluyor. Aktivasyon kodu içinde ryzer ın sitesine girip kulaklığın ID'sini kaydetmeniz gerekiyor ardından oradan aktivasyon kodu talep et deyip tekrar kayıt ediyoruz. Sonra maile aktivasyon kodunu yolluyorlar. Yalnız bu sadece 7.1 ses için. THX için 10 dolar vermeniz gerekiyor. Nasıl bir şey olduğunu görmek için 15 gün deneme sürümü mevcut. Genel olarak kulaklık çok başarılı, almanızı tavsiye ederim.
Merhaba almayı düşünüyorum telefona bağlama şansımız var mı

Genel olarak kulaklık çok başarılı, almanızı tavsiye ederim.
Merhabalar hortlatıyo gibi olacak ama merak ediyorum. Kulaklıktan memnun musunuz ? İkincisi ürünü nereden aldınız ? Bazı kişiler hepsiburada üzerinden aldıkları üründe aktivasyon sorunu yaşadıklarını söylemişler.

Merhaba hortlatıyor gibi olacak ama merak ediyorum. Kulaklıktan memnun musunuz? İkincisi ürünü nereden aldınız? Bazı kişiler Hepsiburada üzerinden aldıkları üründe aktivasyon sorunu yaşadıklarını söylemişler.

Trendyol'dan almıştım. Aktivasyon kodunu alırken herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Razer'ın sitesine ürünü kaydettim oradan kolaylıkla koda ulaştım.

Geri
Yukarı