Razer Black Shark V2 Pro 2023 vs SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless

Diavelin

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Kasa:Phanteks Enthoo Pro M Acrylic PSU:Evga Supernova 750 GA 750W 80+ Gold MB: ASUS ROG Strix B550-XE Gaming Wifi CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D Ram:Corsair Vengance PRO RGB 16 GB 3600 MHZ CL18 (x2) GPU:Asus ROG Strix GeForce RTX 3080 V2 OC SSD:Corsair ForceLE200 240 GB M2 SSD:XPG SSD 1TB S50 Lite HDD:WD 1 TB 7200RPM 64MB Cooler:NZXT Kraken x52
Meslek
Teknik Destek
7 yıldır kullandığım HyperX Cloud 2 kulaklığımın 2 menteşi de kırıldığı için, yeni kulaklık alacağım ve başlıkta yazan iki kulaklık arasında kaldım. Şimdi soracaksınız, bunlar birbirine denk kulaklık değil neden böyle bir karşılaştırma yapıyorsun? Aklımdaki soru şu, SS Nova Pro Wireless bu para vermeye değer mi? Yoksa onun yarı fiyatına Razer alıp geçmeli miyim? Günümün en az 6 saati bilgisayarda vakit geçiriyorum keyfi olarak ve bu zamanlarda hem oyun oynuyor, hem de film dizi izliyorum. Para sorunum yok ama parayı güzel harcamayı seven biriyim ondan arada kaldım. Siz olsanız ne yaparsınız? Fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.:kahve:

7 yıldır kullandığım HyperX Cloud 2 kulaklığımın 2 menteşi de kırıldığı için, yeni kulaklık alacağım ve başlıkta yazan iki kulaklık arasında kaldım. Şimdi soracaksınız, bunlar birbirine denk kulaklık değil neden böyle bir karşılaştırma yapıyorsun? Aklımdaki soru şu, SS Nova Pro Wireless bu para vermeye değer mi? Yoksa onun yarı fiyatına Razer alıp geçmeli miyim? Günümün en az 6 saati bilgisayarda vakit geçiriyorum keyfi olarak ve bu zamanlarda hem oyun oynuyor, hem de film dizi izliyorum. Para sorunum yok ama parayı güzel harcamayı seven biriyim ondan arada kaldım. Siz olsanız ne yaparsınız? Fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.:kahve:
Blackshark V2 proyu ele onun yerine G PRO X 2 mi SS ARTICS NOVA PRO mu diye düşün, ben açıkçası SS ARTICS NOVAYİ anlamıyorum kablolusu aşırı ucuz kablosuzu ile deli gibi fiyat farkı var

Arctis nova pro kullanıyorum 1.5 sene falan oldu gayet memnunum ses kalitesi falan gayet iyi. Sadece orjinal pedleri kulakların büyükse rahat olmayabiliyor ama onun içinde 3. parti çok kaliteli ve büyük kulak pedi üreten firma var. Kendi dac'ı üzerinde şarj olabilen pili sayesinde de 2 yıldır hiç şarjda kullanma veya şarj etme gibi bir problemim olmadı. Piller 20 saat civarı gidiyor bitince biri diğerini çıkarıp takıyorum ve 3 saniyede tekrar otomatik pairliyo bilgisayara takıp kafama devam ediyorum.

Ses kasması da CS gibi oyunlarda aşırı iyi bu arada ona değinmeyi unuttum. Faceit level 10'da oynuyorum gayet iyi ses kastırıyor.

BlackShark V2 Pro'yu ele onun yerine G PRO X 2 mi SS Arctis Nova Pro mu diye düşün, ben açıkçası SS Arctis Nova'yi anlamıyorum kablolusu aşırı ucuz kablosuzu ile deli gibi fiyat farkı var.

Kafa deri bantlı ürün tercih etmiyorum derileri döküldüğü için HyperX Cloud 2 de bunun kötü deneyimini bolca yaşadım ondan G PRO X 2 almayı düşünmüyorum.

Arctis Nova Pro kullanıyorum 1.5 sene falan oldu gayet memnunum ses kalitesi falan gayet iyi. Sadece orijinal pedleri kulakların büyükse rahat olmayabiliyor ama onun içinde 3. parti çok kaliteli ve büyük kulak pedi üreten firma var. Kendi DAC'ı üzerinde şarj olabilen pili sayesinde de 2 yıldır hiç şarjda kullanma veya şarj etme gibi bir problemim olmadı. Piller 20 saat civarı gidiyor bitince biri diğerini çıkarıp takıyorum ve 3 saniyede tekrar otomatik pairliyor bilgisayara takıp kafama devam ediyorum.

Ses kasması da CS gibi oyunlarda aşırı iyi bu arada ona değinmeyi unuttum. FACEIT level 10'da oynuyorum gayet iyi ses kastırıyor.

Güzel deneyiminizi paylaştığınız için teşekkürler çünkü bende sizin gibi düşünüyorum kulaklığı alırken yanında almayı düşündüğüm şu ped var link bu pedi denediniz mi ya da önerdiğiniz ped var mı çünkü deri ped kullanmayı düşündüğüm en son şey Antalya'da yaşadığım için.

Kafa deri bantlı ürün tercih etmiyorum derileri döküldüğü için HyperX Cloud 2 de bunun kötü deneyimini bolca yaşadım ondan G PRO X 2 almayı düşünmüyorum.

Güzel deneyiminizi paylaştığınız için teşekkürler çünkü bende sizin gibi düşünüyorum kulaklığı alırken yanında almayı düşündüğüm şu ped var link bu pedi denediniz mi ya da önerdiğiniz ped var mı çünkü deri ped kullanmayı düşündüğüm en son şey Antalya'da yaşadığım için.
Daha almadım bu ay alıcam bunları. Kendi padleri daha yeni döküldü şimdilik idareten aliexpress'den alma ucuz kumaş pad kullanıyorum.

Bence oyun için Razer yeterli. Multimedya için K361 gibi kaliteli bir kulaklık tercih edin.

Açıkçası 2 farklı kulaklık kullanmak gereksiz geliyor gözüme çünkü çıkar tak yap bir de kablolu olması direk istemediğim bir şey ama güzel öneriniz için teşekkür ederim.

Daha almadım bu ay alacağım bunları. Kendi padleri daha yeni dölüldü şimdilik idareten AliExpress'den alma ucuz kumaş pad kullanıyorum.

Kullandığınız pedi linkleme şansınız var mı ve nasıllar kullanım olarak çünkü genel olarak orijinal ped kullanıcılarından duyduğuma göre kulaklığı takınca ped baskı yüzünden ANC mikrofona çarpıyormuş ondan hafif rahatsız olunabiliyor dendi ama sizin de fikirlerinizi duymak isterim.

Açıkçası 2 farklı kulaklık kullanmak gereksiz geliyor gözüme çünkü çıkar tak yap bir de kablolu olması direk istemediğim bir şey ama güzel öneriniz için teşekkür ederim.

Kullandığınız pedi linkleme şansınız var mı ve nasıllar kullanım olarak çünkü genel olarak orijinal ped kullanıcılarından duyduğuma göre kulaklığı takınca ped baskı yüzünden ANC mikrofona çarpıyormuş ondan hafif rahatsız olunabiliyor dendi ama sizin de fikirlerinizi duymak isterim.
Bende sorun olmadı ama kulaklarınız büyükse evet rahatsız olma durumu var. Ben aşırı rahatsız olmamıştım ama genede en konforlu kullandığım kulaklık değildi.

Anc mikrofona çarpma durumu da bende olmadı.

Bende sorun olmadı ama kulaklarınız büyükse evet rahatsız olma durumu var. Ben aşırı rahatsız olmamıştım ama gene de en konforlu kullandığım kulaklık değildi.

ANC mikrofona çarpma durumu da bende olmadı.

En konforlu kullandığınız kulaklık neydi ve link atma şansınız var mı ped için.

En konforlu kullandığınız kulaklık neydi ve link atma şansınız var mı ped için.
Rastgele aliexpress linki hocam ürün alırken indirim kuponu gelsin diye 2 ay kullanmalık aldım orjinalinden daha kötüler alacaksanız WC'nin padlerinden alın. En konforlu kullandığım kulaklık Void elite oldu herzaman ama tabi o da arctis nova pro ile karşılaştırılamaz.

Geri
Yukarı