Razer BlackShark V2 düşük ve boğuk ses veriyor

Enes d

Hectopat
Daha fazla  
Razer BlackShark V2 kullanıyorum son 1 aydır sesi kısık ve boğukmuş gibi gelmeye başladı normalde hep kulaklığın ses yerini ortaya getirip %35 de kullanıyordum ve oyunlarda rahatça ayakseslerini duyabiliyordum %35'te bile. Şimdi %50-%100 bile yapsam ayak sesi kasamıyorum, kısık ve boğuk geliyor sesler. Daha önce Razer BlackShark V2 kullanıp yaşamış olan var mı? Bir de denetim masasında ses bölümünde 16 bit 8000 Hz'yi seçtiğimde veya 16 bit 48000 çok fazla çınlama ve hışırtı sesi geliyor. 24 bit 48000 seçince de çok az geliyor. Normal mi?

Dosya Ekleri

• denetim masası sorun.JPG
    denetim masası sorun.JPG
    44,4 KB · Görüntüleme: 147
Sizde dip ses sorunundan bahsettiniz.

Dip ses ses kartı olan çoğu modelde var mesela ben Cloud 2 almıştım ilk başta hiçbir seste geçmeyen bir dip ses vardı. Bu kulaklıkta kulaklık üstünden sesi çok az kısınca dip ses denen şey kalmıyor. Araşatırırsan ses kartı olan kulaklıkların çoğunda dip ses var bazılarında sesi biraz kısınca geçiyor, bazılarında ise her seste dip ses var.

İşte eskiden ben %35 de bile kasabiliyordum kulaklığın ses ayarlama yeri ortadaydı.

Hocam garantiye yollayabilirsiniz düzelmiyorsa Razer'ın Türkiye garantisi gayet iyi. Ürünün yenisini bile yollayabilirler.

Dip ses ses kartı olan çoğu modelde var mesela ben Cloud 2 almıştım ilk başta hiçbir seste geçmeyen bir dip ses vardı. Bu kulaklıkta kulaklık üstünden sesi çok az kısınca dip ses denen şey kalmıyor. Araşatırırsan ses kartı olan kulaklıkların çoğunda dip ses var bazılarında sesi biraz kısınca geçiyor, bazılarında ise her seste dip ses var.

Hocam garantiye yollayabilirsiniz düzelmiyorsa Razer'ın Türkiye garantisi gayet iyi. Ürünün yenisini bile yollayabilirler.

Normalde kablosu dolanıyordu çözülmüyordu yolladım yenisini yolladılar şu an yolladıklarını kullanıyorum olmazsa tekrardan gideceğim.

Uygulama içi ayarlar böyle.

Şunu fark ettim sağ altta Windows'un kendi yerinden sesi mesela %25'den %50'ye çekip hızlıca %10 düşürüp yapınca ayranın bitmişken pipetle hâlâ çekmeye çalışırsın ya aynı ses çıkıyor ses geliyor arkadan.

Dosya Ekleri

• razer synapse ekran görüntüsü 2.JPG
    razer synapse ekran görüntüsü 2.JPG
    45,4 KB · Görüntüleme: 164
  • razer synapse ekran görüntüsü.JPG
    razer synapse ekran görüntüsü.JPG
    52,8 KB · Görüntüleme: 147
Son düzenleme:
Merhaba,

Bende ilk aldığımda boğuk ses problemi yaşıyordum. hatta kulaklığı iade edecektim. Ses kartı aldım onunla denedim. Şu an çok memnunum. Aynı sorunu yaşayanlar için ses kartı öneririm.

Dosya Ekleri

• Ugreen.jpeg
    Ugreen.jpeg
    102,6 KB · Görüntüleme: 79

Yeni konular

Geri
Yukarı