Razer BlackShark V2 Pro vs Corsair HS80 RGB Wireless

Bütçe
7000
O X muhabetti Razer için geçerli, SteelSeriesdeki X , XBOX'a uyumlu olması lazım, kullanmadım sadece öneri verdim ben açıkçası stüdyo kulakların gaming kulakliklardan çok daha iyi iş yaptığını görünce gaming kulaklık övmeyi bıraktım.
sizin dt 990 pro incelemenizi merakla bekliyorum tizinde çok şikayetciler. Bende dt 900 x mi dt 770 pro mu alsam acaba diyorum. Arkası açığı merak ediyorum ama dt 770 pronun sesini çok öven var bilemedim.

sizin dt 990 pro incelemenizi merakla bekliyorum tizinde çok şikayetciler. Bende dt 900 x mi dt 770 pro mu alsam acaba diyorum. Arkası açığı merak ediyorum ama dt 770 pronun sesini çok öven var bilemedim.
Sound blaster G3 ses kartı ile kullanacağım için en iyi performansı alamiyacagim bu yüzdende güzel bir dac alana kadar inceleme yapmayı düşünmüyorum. G6 yada X4 alırım ileriki zamanlarda

Redditeki arkadaşlarımız benden daha iyi bilir onlar yabancı olduğu için birşey alma konusunda maddi olarak çokta zorlanmıyorlar.

Geri
Yukarı