Razer BlackShark V2 Synapse güncellemesi sonrası THX spatial aktif olmuyor

DutchvanderLinde

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Razer BlackShark V2 model kulaklık kullanıyorum. Yakın zamanda Synapse uygulamasına güncelleme geldi ve güncelleme geldikten sonra masaüstünde sağ alt ses kısmında THX spatial butonu gitti. Uygulama arayüzünde değişiklikler var. Eskiden sağ alttan THX spatialı seçtiğim anda ses değişirdi. Şimdi hem o buton gitti hem de uygulama içinde stereo ve THX spatial arasında geçiş yaptığım zaman herhangi bir ses değişikliği algılayamıyorum. Benim gibi bu kulaklığı kullanan arkadaşlar sizde de aynı durum oluyor mu?

Dosya Ekleri

• 655d8377-a701-4342-b68c-10533711be29.jpg
    655d8377-a701-4342-b68c-10533711be29.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 45
  • e65e3292-ef0b-4932-b4d0-9871fd160db4.jpg
    e65e3292-ef0b-4932-b4d0-9871fd160db4.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de mevcut bir çözümü yok mu bunun? Güncelleme sonrası oldu bu sorun.
Hocam kanser etti uygulama ya. Çalışan bir şeyi neden bozarsın ki. Geçen yıl açılmış birkaç konu gördüm orada da bu şekilte thx spatial bozdukları güncellemeden bahsediyorlar. Sonra düzeltmişler falan. Yemin ediyorum firmadan soğudum bundan sonra razer ile alakalı hiçbir ürün almayacağım rezil herifler sinir ettiler

Arkadaşlar merhaba. Razer BlackShark V2 model kulaklık kullanıyorum. Yakın zamanda Synapse uygulamasına güncelleme geldi ve güncelleme geldikten sonra masaüstünde sağ alt ses kısmında THX spatial butonu gitti. Uygulama arayüzünde değişiklikler var. Eskiden sağ alttan THX spatialı seçtiğim anda ses değişirdi. Şimdi hem o buton gitti hem de uygulama içinde stereo ve THX spatial arasında geçiş yaptığım zaman herhangi bir ses değişikliği algılayamıyorum. Benim gibi bu kulaklığı kullanan arkadaşlar sizde de aynı durum oluyor mu?

Aynı sorun bende de var THX aktif ettiğimde hiçbir şey değişmiyor. Siz çözebildiniz mi?

Aynı sorun bende de var THX aktif ettiğimde hiçbir şey değişmiyor. Siz çözebildiniz mi?
Onu düzelttiler. Ben konuyu açtıktan 1 hafta sonra synapse uygulamasına güncelleme geldi. Artık ses tepsisinden değil de synapse uygulamasından açıyorsunuz thx spatial'ı. Synapse uygulamasını güncelleyin ve uygulamadan açın

Onu düzelttiler. Ben konuyu açtıktan 1 hafta sonra Synapse uygulamasına güncelleme geldi. Artık ses tepsisinden değil de Synapse uygulamasından açıyorsunuz THX Spatial'ı. Synapse uygulamasını güncelleyin ve uygulamadan açın.

Biliyorum hocam ama ben de uygulama zaten güncel. Uygulamada Mixer kısmı yok sound kısmında THX var ama onu açıp kapattığımda hiçbir ses değişimi algılamıyorum sanki THX çalışmıyor gibi. Synapse üzerinden sadece THX açabiliyorum özelleştiremiyorum. Daha açıkca yazdım başka bir yerde, etiketleyeyim bakarsanız çok sevinirim çünkü THX hissetmiyorum.

Geri
Yukarı