Razer BlackShark V2 vs HyperX Cloud 2 vs Cloud Alpha vs Arctis Nova 3 vs Arctis Prime vs nova Pro

Bütçe
5000
@P R O F O U N D hocamın Dolby EQ ayarlarından 32Hz 6-7 seviyelerinde, 64Hz 2-3 seviyelerinde ve 125Hz 6-7 seviyelerinde olacak şekilde ayarladım, BlackShark v2X kulaklığım ile kullanıyorum. Dolby kullandığım günden bu yana THX uygulamasını hiç açmadım. Yardım ettiğiniz için teşekkürler. @SunSet sizde benim EQ ayarlarını deneyebilirsiniz çok benzer sürücüler kullanıyor sanırsam v2'de.

Hocam memnun musunuz kulaklıktan?
Valorant'ta şu anki Dolby ayarlarinizla ses kasma durumu nasıl, performansı iyi mi?

Nasıl devre dışı bırakabilirim hocam?
Razer Synapse yazılımını topyekün kapatın fakat eğer başka Razer cihazlarınız varsa güzel bir çözüm olmaz.

Hocam selamlar, belki başka konu açmam gerekirdi fakat daha fazla meşguliyet yaratmadan buradan sormak istedim. 3000 - 4000₺ bandında kablosuz oyuncu kulaklığı öneriniz nedir? Razer markalı olma şansı olur mu? G533'ü mü önerirdiniz yine?
Hayır, illaki Logitech almak zorunda değilsiniz. Markaya göre öneri yapabilirim hocam.

Kablosuz olarak sırf oyun için kullanacaksan Blackshark V2 Pro öneririm ama eğer genel kullanımsa Barracuda veya Barracuda Pro'ya bakabilirsin.

Son düzenleme:
Cloud 2 kullanıcısıyım. FPS oyunlarında performansı mükemmel diyebilirim. Müzik veya film performansını ise ortalama buluyorum, ne iyi ne kötü. Mikrofonu bana göre gayet kötü, karşımdakinin net algılaması için neredeyse yüzüme yapışacak kadar yaklaştırıyorum. 7.1 pek kullanmıyorum, ama onun performansının da pek iyi olduğunu söyleyemem. Sesleri dağıtıyor.

Özetle; ben sürekli FPS oyunları oynayan biriyim diyorsan hiç düşünmeden alabilirsin.

Cloud 2 kullanıcısıyım. FPS oyunlarında performansı mükemmel diyebilirim. Müzik veya film performansını ise ortalama buluyorum, ne iyi ne kötü. Mikrofonu bana göre gayet kötü, karşımdakinin net algılaması için neredeyse yüzüme yapışacak kadar yaklaştırıyorum. 7.1 pek kullanmıyorum, ama onun performansının da pek iyi olduğunu söyleyemem. Sesleri dağıtıyor.

Özetle; ben sürekli FPS oyunları oynayan biriyim diyorsan hiç düşünmeden alabilirsin.

Rahatlığı nasıl peki?
Kulak kikirdagina kulaklık hoparlörleri değiyor mu?

Rahatlığı nasıl peki?
Kulak kikirdagina kulaklık hoparlörleri değiyor mu?
Rahatlıktan yana bir sorun yok. Görüntüsüne rağmen hafif bir kulaklık. Kafanız çok büyük değilse problem yaşamazsınız. Benim büyük olduğu için ilk başta bayağı rahatsız oldum, ama zamanla esneyip kafamın şeklini aldı. Deri pedleri yalıtım konusunda muazzam, dışarıyla bağlantınız kesiliyor ve yüzde yüz oyuna odaklanıyorsunuz.

Herkese iyi forumlar. @PROFOUND hocam ben de Arctis 7 kullaniyordum fakat kablosuz oluşu ve ergonomisinden beklediğim verimi alamadım. Ses kalitesi olarak da tizler daha ön plandaydı.
Geçen sene Cloud Alpha kullanmıştım, fakat onun da sesi ortalama yeri bozuk çıkınca pek verim alamadım.
Geçen hafta Blackshark V2 Special Edition aldım uygun fiyata. Şu kadarini söyleyeyim, şu ana kadar kullandiğim en verimli ve en "Simple" kulaklik. İhtiyac duydugumuz seyleri bize bu denli net sunan bi kulakliğa pek rastlamamistim. V2 modeline göre 1 2 + özelliği var diye okuyup almiştim. Bilginiz var mi sizinde?

Herkese iyi forumlar. @PROFOUND hocam ben de Arctis 7 kullaniyordum fakat kablosuz oluşu ve ergonomisinden beklediğim verimi alamadım. Ses kalitesi olarak da tizler daha ön plandaydı.
Geçen sene Cloud Alpha kullanmıştım, fakat onun da sesi ortalama yeri bozuk çıkınca pek verim alamadım.
Geçen hafta Blackshark V2 Special Edition aldım uygun fiyata. Şu kadarini söyleyeyim, şu ana kadar kullandiğim en verimli ve en "Simple" kulaklik. İhtiyac duydugumuz seyleri bize bu denli net sunan bi kulakliğa pek rastlamamistim. V2 modeline göre 1 2 + özelliği var diye okuyup almiştim. Bilginiz var mi sizinde?
Aktif gürültü engelleyici özelliğine sahip. Tek fark bu hocam. İyi forumlar.

Merhaba,
Daha önceden BlackShark V2X kullandım ve hiç memnun değildim.
Bir süre sonra tavsiyeler alarak Cloud 2'ye geçtim, (FPS) oyun türünde çok iyi ses kasıyorum.
Full time Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynuyorum, oyunun kendi içinde seslerin bozuk olduğunu herkes biliyordur ama Cloud 2 de birkaç ayar yaparak sesler net geliyor.
Müzik konusunda bir şey diyemem, benim müzik kulağım yok ama beni memnun ettiğini söyleyebilirim.
Mikrofon kalitesi, kimilerine göre iyi kimilerine göre kötü.
Şahsen bana göre Discord ses bit hızının 64 kbps olmasına rağmen iyi. Eğer çok arada kaldıysan internet kafe vb yerlere gidip deneyebilirsin.
Başka sorunuz olursa buradayım cevaplarım iyi günler. :)
Neyden memnun değildiniz anlamadım, kendim de kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı