Razer BlackShark V2 X jaklı versiyon alınırsa ses kartına ihtiyaç olur mu?

Daha fazla  
Merhaba,
Bu linkden Razer BlackShark V2 X ürününü alacağım jak girişli. Jak girişi olunca ses kartına ihtiyacım olur mu? Tam hakim değilim konuya ancak anakartım ASUS B550 Plus anakart üstündeki ses kartı fark yaratır mı? Son olarak bir ses kartı almam gerekirse kaç liraya patlar bana? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Merhaba,
Bu linkden Razer BlackShark V2 X ürününü alacağım jak girişli. Jak girişi olunca ses kartına ihtiyacım olur mu? Tam hakim değilim konuya ancak anakartım ASUS B550 Plus anakart üstündeki ses kartı fark yaratır mı? Son olarak bir ses kartı almam gerekirse kaç liraya patlar bana? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
Öncelikle jaklı versiyonu alan kimse ses kartsız önermiyor bu kulaklığı onu söyleyeyim. 2. olarakta bütçeniz en fazla kaç olur? Bu fiyata bu kulaklık alınmaz.

Rehber: Ses Mühendislerinden Razer BlackShark V2 EQ & Mic ayarları aldıktan sonra EQ için beni etiketleyin ve konu açın.
Hocam o zaman bunu öneririm. V2X ile arasında farklar var aradaki fiyat farkına değecek. Zaten şuan indirimde 2629TL. RAZER BLACKSHARK V2 GAMİNG KULAKLIK SPECİAL EDİTİON fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
hocam iyi güzel hoş da buda jak girişli buna gerekmeyecek mi ses kartı?

Yeni konular

Geri
Yukarı