Razer BlackShark V2 X sol taraftan ses arada ses gelmiyor

Washy

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel İ3 12. Nesil 16 GB RAM RTX 3060
Arkadaşlar 1.5 yil garantisi var kulakligin. Degisim yaparlar mi? Yarin ona gore vatana gideceğim.

Bende de öyle oluyor faturasını kaybettim ama kutudan çıkan garanti belgesi duruyor sizce degisim yaparlar mı?
Değişim yapsan da gelen kulaklıkta da aynı sorun olma ihtimali var. Ben ortanın üstünde veya altında kullanıyorum hiç bir sorunu yok.

Değişim yapsan da gelen kulaklıkta da aynı sorun olma ihtimali var. Ben ortanın üstünde veya altında kullanıyorum hiçbir sorunu yok.

Bende öyle kullanıyorum hocam. Faturayı mediamarketten miydi Teknosa'dan mıydı oradan geri çıkartabiliyorum sanırım. Faturayla beraber götürsem değişim veya iade olur mu? Ben aldığım zaman 1500'e almıştım şu an 2.200 falan sizce iadeye değer mi? Arctis Nova 1 almayı düşünüyorum iade olursa.

Bende öyle kullanıyorum hocam. Faturayı mediamarketten miydi Teknosa'dan mıydı oradan geri çıkartabiliyorum sanırım. Faturayla beraber götürsem değişim veya iade olur mu? Ben aldığım zaman 1500'e almıştım şu an 2.200 falan sizce iadeye değer mi? Arctis Nova 1 almayı düşünüyorum iade olursa.
V2x daha iyi hocam o kulaklıktan. İade veya değişim için arayıp sorun ben bilemem.

Kronik sorunu kulakığın bende de var fakat sadece ses tekerleği ortadayken olan bir problem.

Kronik sorunlu ama ben bunu daha yeni başladım 2-3 gundur boyle ve cok moral bozucu bir durum vatan iade alir mi?

Yapmak zorundalar iade bile isteyebilirsiniz.

Yarin gidip konusacagim faturan her şeyim duruyor.

V2X daha iyi hocam o kulaklıktan. İade veya değişim için arayıp sorun ben bilemem.

Hocam elimde sadece e arsiv faturasi duruyor iade veya degisim yaparlar mi?

Son düzenleme:
anladım hocam. benim sorduğum soru şu ben aldığım sırada 1500 e almıştım şuanda 2200 iadeyi kabul ederlerse iade etmeye değermi?
Bence değmez hocam 10 numara kulaklık. Ses tekerini ortada kullanmayınca sorun olmuyor bende onun dışında bir problemi yok.

Kronik sorunlu ama ben bunu daha yeni başladım 2-3 gundur boyle ve cok moral bozucu bir durum vatan iade alir mi?

Yarin gidip konusacagim faturan her şeyim duruyor.

Hocam elimde sadece e arsiv faturasi duruyor iade veya degisim yaparlar mi?
Hocam yapabilirler fatura varsa fakat dediğim gibi ben bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı