Razer Blackshark V2 X Valorant'ta ses boğuk geliyor

RedBull Rb9

Hectopat
Önceden Aorus H5 2.0 Stereo kullanıyordum. Bugün Razer Blackshark V2 X e geçtim. Valoranta girdiğimde sesin inanılmaz derecede boğuk ve geldiğini fark ettim. Forumda araştırdığıma göre sürücü indirmem gerekiyormuş fakat synapse 3 ve synapse 2.0 sürücülerini teker teker denedikten sonra kulaklığın görünmediğini fark ettim. Razer 7.1 Surround uygulamasını indirdim aktivasyon koduyla aktif hale getirdim ama ses daha da boğuklaştı. Bunun çözümü nedir?

Önceden Aorus H5 2.0 Stereo kullanıyordum. Bugün Razer BlackShark V2 X e geçtim. Valorant'a girdiğimde sesin inanılmaz derecede boğuk ve geldiğini fark ettim. Forumda araştırdığıma göre sürücü indirmem gerekiyormuş fakat Synapse 3 ve Synapse 2.0 sürücülerini teker teker denedikten sonra kulaklığın görünmediğini fark ettim. Razer 7.1 Surround uygulamasını indirdim aktivasyon koduyla aktif hale getirdim ama ses daha da boğuklaştı. Bunun çözümü nedir?

Synapse desteği yok 7.1 sesi daha da boğuklaştırıyor. THX spatial indirip deneyin bir de.

Hocam anlamıyorum bu kulaklığı neden öneriyorlar hangi anakarta takarsan tak Valorant'ta ses boğuk geliyor. 300 liralık Rampage kulaklığım çok daha net veriyordu sesleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı