Razer BlackShark v2X alınır mı?

seniusxx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,
Anakartim MSI B650 Gaming Plus, Razer v2X ile nasıl olur sizce ses kalitesi ve şu an 1290 TL gözüküyor, daha indirim beklemeli miyim alayım mı sizce? Kulaklığı kullanan kişiler yorumlayabilir mi?

Alınır, kendim de kullanıyorum. Anakartın ses gücünü kulaklıkta hissedebilir misiniz bilmiyorum ancak kesinlikle tavsiye ediyorum, (Hepsiburada'da 1150tl)

Alınır, kendim de kullanıyorum. Anakartın ses gücünü kulaklıkta hissedebilir misiniz bilmiyorum ancak kesinlikle tavsiye ediyorum, (Hepsiburada'da 1150tl)
Hepsiburada da gözükmüyor dediğiniz fiyatta kulaklık geldiği gibi 7.1 ayarını aktid edip mi kullanıyorsunuz yoksa baska ayarlar yaptınız mı

Çok uçmuş fiyatlar 1 k ya bile düzgün kulaklik kalmamış

Hepsiburada'da gözükmüyor dediğiniz fiyatta kulaklık geldiği gibi 7.1 ayarını aktid edip mi kullanıyorsunuz yoksa baska ayarlar yaptınız mı?

Çok uçmuş fiyatlar 1 k ya bile düzgün kulaklık kalmamış.

1K para değil hocam artık, V2 alınca 5 dolarlık THX yazılımı hediye ediyorlar. Çok sağlam yazılım, USB ses kartınız yoksa tam güç alamazsınız büyük ihtimalle.

Hepsiburada da gözükmüyor dediğiniz fiyatta kulaklık geldiği gibi 7.1 ayarını aktid edip mi kullanıyorsunuz yoksa baska ayarlar yaptınız mı

Çok uçmuş fiyatlar 1 k ya bile düzgün kulaklik kalmamış
Ben eski Logitech g430 kulaklığımın ses kartı ile kullandım bir süre ancak sonrasında farkettim ki bazen yüksek ses dinlerken dip ses veriyor. Uzun kullanımda rahatsız ettiği için şuanda stereo olarak kullanıyorum. Aktif CS oyuncusu olarak bir sıkıntı yaşamıyorum.

1K para değil hocam artık, V2 alınca 5 dolarlık THX yazılımı hediye ediyorlar. Çok sağlam yazılım, USB ses kartınız yoksa tam güç alamazsınız büyük ihtimalle.
Haklısınız hocam paranın değeri yok v2 modeline bakıyorum ama arada 2k oynuyor şu istikrarsızlıga bi bak %100 kârı vuruyor herkes

Ben eski Logitech g430 kulaklığımın ses kartı ile kullandım bir süre ancak sonrasında farkettim ki bazen yüksek ses dinlerken dip ses veriyor. Uzun kullanımda rahatsız ettiği için şuanda stereo olarak kullanıyorum. Aktif CS oyuncusu olarak bir sıkıntı yaşamıyorum.
Anladım hocam baktım da örneğin razer aldım diyelim, steelserisin uygulamasindan da ayar yapılabiliyormus detay olarak

Alınr kendimde kullanıyorum gayet güzel kaliteli
Artı eksi yönleri nelerdir hocam bide ayriyetten bi ayar cektiniz mi

Yeni konular

Geri
Yukarı