Razer DeathAdder Elite vs ZOWIE-EC2a IPS

TrHLLboy

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ufak bir sorum olacaktı. Konudan ciddi miktarda anlayan arkadaşlara. Genel olarak FPS oyuncusuyum ve Zowie daha cok onerılıyor fakat gördüğüm kadarıyla Zowie'nin 250IPS'i, DeathAdder'ın 450IPS var. Şu an cok kararsızım bilgilerinizi sunarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek bir süre DeathAdder Elite V2 kullandım ben çok memnun kaldım Zowie kullanan arkadaşlar varsa onlardan da fikir al ama ben Razer öneririm tasarım olarak da çok güzel elimede tam oturan bir mouse kalitesini o mosuedan başka bir mosue a geçince anladım.
Bir mouseda IPS değeri ne kadar yüksek olursa o kadar kaliteli deneyim sunar bu değer 100 ve altına düşerse görüntü sallanmaya başlar yani kaliteli bir mouse için en az değer 150-200'den fazla olsun.

Yüksek bir süre DeathAdder Elite V2 kullandım ben çok memnun kaldım Zowie kullanan arkadaşlar varsa onlardan da fikir al ama ben Razer öneririm tasarım olarak da çok güzel elimede tam oturan bir mouse kalitesini o mosuedan başka bir mosue a geçince anladım.
Bir mouseda IPS değeri ne kadar yüksek olursa o kadar kaliteli deneyim sunar bu değer 100 ve altına düşerse görüntü sallanmaya başlar yani kaliteli bir mouse için en az değer 150-200'den fazla olsun.
Dediğin her şeyi biliyorum da deneyim tam olarak sormuyorum ips değerlerinin bu kadar uçuk olup neden zowie-2a fps oyunlarında daha çok tercih ediliyor onu soruyorum

Zowie mouse kullanmadım ama dediğin gibi diğer mouse ların özellikleri zowie den daha iyi. bence Zowie tercih edilmesinin sebebi tasarımı ve konforu diye düşünüyorum.

Zowie mouseun tercih edilme sebebi omron sensor oluşu daha hızlı tepki süresi ile csgo gibi oyunlarda fark yaratıyor elinize hangisi uyum sağlar ise onu alın aradaki farkı anlayamassınız eğer profesyonel esporcu değil iseniz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı