Razer DeathAdder Essential alınır mı?

• Konuyu başlatan Kosy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 272
Alınmaz. Eski bir sensör kullanıyor ve fiyatı uçuk. SS Prime, Razer Cobra gibi alternatiflere bakabilirsiniz o bütçede.

Güncelliği açısından değerlendiriyorsak bir şey diyemem. Ben 3 yıl önce, 210₺'ya almıştım. Fikrimi sorarsan hala memnunum ve FPS de oynarım sık sık. Ama arkadaşların da dediği gibi diğer, güncel alternatiflere de göz atmanda fayda var.

Alınmaz. Eski bir sensör kullanıyor ve fiyatı uçuk. SS Prime, Razer Cobra gibi alternatiflere bakabilirsiniz o bütçede.
ss prıme arkdaşımda var kullanıyor ancak benim sistemim beyaz temali olduğu içinbeyaz almak isityorum bu maousede hoşuma gittiği için açtım konuyu ne önerirsiniz?

SS Prime daha iyi.
evet güzel mosue ama şekil olrak biraz fazla yuvarlak ve siyah benim elime hiç uyumlu değil ben bu tür kavisli mouseleri ve beyazlaır seviyorum o yüzden tercih etmedim ama hala almadım eğer güzel bulursamö başka alırım çneriniz varmı beyaz kavisli?

ss prıme arkdaşımda var kullanıyor ancak benim sistemim beyaz temali olduğu içinbeyaz almak isityorum bu maousede hoşuma gittiği için açtım konuyu ne önerirsiniz?

evet güzel mosue ama şekil olrak biraz fazla yuvarlak ve siyah benim elime hiç uyumlu değil ben bu tür kavisli mouseleri ve beyazlaır seviyorum o yüzden tercih etmedim ama hala almadım eğer güzel bulursamö başka alırım öneriniz varmı beyaz kavisli?

Bayağı hoşuma gitti almak istiyorum CS2 ve Valorant oynuyorum alınır mı? Çok hoşuma gitti.

200 TL civarı almıştım. FPS oynamadığımdan bir şey diyemem. Beni idare ediyor işte. Bence bütçe, isteklerini ve tutuş biçimini belirtsen daha iyi olur. En azından daha uygun mouse öneririz.

evet güzel mosue ama şekil olrak biraz fazla yuvarlak ve siyah benim elime hiç uyumlu değil ben bu tür kavisli mouseleri ve beyazlaır seviyorum o yüzden tercih etmedim ama hala almadım eğer güzel bulursamö başka alırım çneriniz varmı beyaz kavisli?
Tam olarak bütçeniz nedir hocam?

Beyaz şartsa buna bakabilirsiniz.

Beyaz şartsa buna bakabilirsiniz.
Essentialla aynı sensörü kullanıyor denilebilir. M300s Pixart 3327 kullanıyor, essential'da 3327'nin razerin isimlendirmesiyle oluşmuş 3328'ini kullanıyor. Ama tabi fiyat olarak Essential'den daha uygun olduğu için alınabilir. eğer bütçe çok düşükse.

Yeni konular

Geri
Yukarı