Elektronik Razer DeathAdder V2 1198 TL!

Attackshark X3 çöp. M800 Ultra 1800 liraya denk geliyor.

Attackshark bu fiyata alınacak en iyi kablosuz mouse, mcu ve scroll hariç olumsuz bir özelliği yok. M800 ise 1500 lira vergi ve kargo dahil.

1712587909034.png

Pro bu. 300 lira da fark var aralarında. Mcu ve scroll attachark X3'ün çöp olması için yeterli. Malzeme kalitesi de kötü.

Fikrinize saygı duyuyorum hocam ancak fiyat/performans olayını göz önüne almıyorsunuz yorum yaparken. PAW3395 kullanan daha ucuz bir mouse görmedim.

Her şey sensör mü? O çöp mcu ile o sensörü bir anlamı yok. Kasadan iki CM uzaklaşınca mouse takılmaya başlıyor.

Kasadan 1.5 metre uzaktan kullanıyorum bir kere bile kopmave takılma yaşamadım, sadece Caps Lock basınca takılmalar oluyor farede. Ayrıca ben kendi fiyatının en iyisi olduğunu söylüyorum, en iyi mouse demiyorum hocam. 1000 lira bandında X3'ten daha iyi bir kablosuz mouse söyler misiniz? M800 vardı, onun da fiyatı yükseldi.

Kasadan 1.5 metre uzaktan kullanıyorum bir kere bile kopmave takılma yaşamadım, sadece Caps Lock basınca takılmalar oluyor farede. Ayrıca ben kendi fiyatının en iyisi olduğunu söylüyorum, en iyi mouse demiyorum hocam. 1000 lira bandında X3'ten daha iyi bir kablosuz mouse söyler misiniz? M800 vardı, onun da fiyatı yükseldi.
1000 lira bandında kablosuz mouse alınmaz, ben onu diyorum. Mininum 1500-1600 lira vermen lazım adamakıllı kablosuz mouse için.

Zamanında itopya indirimiyle 200 TL'ye aldığım mouse. Belki bazıları hatırlar. Mouse gayet iyi tek sorunu uzun kullanımda yan tarafların (baş ve yüzük parmağınızla tuttuğunuz yerlerin) içe çökmeleri. Bunun dışında sorunu yok.

Zamanında İtopya indirimiyle 200 TL'ye aldığım mouse. Belki bazıları hatırlar. Mouse gayet iyi tek sorunu uzun kullanımda yan tarafların (baş ve yüzük parmağınızla tuttuğunuz yerlerin) içe çökmeleri. Bunun dışında sorunu yok.

O dönemde 2 adet almıştım. Severek kullanıyorum yıllardır, 10 numara mouse gerçekten. Almayı düşünen arkadaşlar kaçırmasın. Bahsettiğiniz içe çökme sorununu yaşamadım bu arada.

Geri
Yukarı