Razer DeathAdder V2 mouse hassasiyeti kendi kendine değişiyor

berkanrekt

Kilopat
Daha fazla  
Hassasiyet oyun içerisinde kendi kendine değişiyormuş gibi hissediyorum. Mesela birden hızlanır gibi gibi. Mouse değiştim olmadı şu an da kullandığım mouse Razer DeathAdder V2 önceden böyle bir sorun yoktu bundan önce G102 kullandım, ilk başlarda olmadı sonradan oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnanmıycaksın ama aynı şey bana da oldu 😂 CS:GO'da sens değiştirip devam ettim senin olayın DPI'yla ilgili değil DPI değişmesinden bahsetmiyorsun değil mi? Bütün ayarların normal ama böyle bir anda danki DPI değişti ve mouse öyle kaldı böyle ince bir hızlanma gibi bir şey var bütün dengeni bozdu ama anlıyamıyorsun ne olduğunu sıkıntın bu değil mi?

Razer mouselar da bazen LOD ayarı sapıtıyor ve bu tarz sorunlar oluşuyor. Razer synapse programı kurulu olması gerek. Daha sonra mouse click1 + scroll + click2 tuşlarına aynı an da basılı tut 5 saniye kadar. Mouse ayarları bu şekilde sıfırlanıyor. Belki düzelebilir.

Razer mouselar da bazen LOD ayarı sapıtıyor ve bu tarz sorunlar oluşuyor. Razer synapse programı kurulu olması gerek. Daha sonra mouse click1 + scroll + click2 tuşlarına aynı an da basılı tut 5 saniye kadar. Mouse ayarları bu şekilde sıfırlanıyor. Belki düzelebilir.
Olmuyor birşey düzelmiyor kafayı yemek üzereyim ateşe vericem hepsini az kaldı.

Geri
Yukarı