Razer DeathAdder V2 Pro vs Razer Viper Ultimate

draftleet

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün iş çıkışında gidip alacağım ancak hangisi almam gerektiği konusunda arada kaldım, el tutuşu ve ölçülerde sadece bu ikisi uygun geldi ama özellik olarak bilemedim bir de tecrübesi olan varsa yorumlarsa sevinirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Razer DeathAdder V2 Pro vs Razer Viper Ultimate şeklinde olacaktı mod arkadaş "ulimate" kısmını silmiş.

Düzenleme: CS GO oynamak için alıyorum, şu an aktif kullandığım mouse G300S

Son düzenleme:
Mouse önerisi olarak değil bu iki mouse arasında kaldım tecrübesi veya bilgi olanların aralarında karşılaştırmalarını istedim internetten bulamadım çünkü.

DeathAdder beğenerek kullanmıştım zamanında.
Eliniz benimki gibi biraz büyükse ve hafif mouse seviyorsanız, LoL tarzı oyunlar oynayacaksanız yani çok yoğun tıklama yapacaksanız DeathAdder bence...

Da demişsiniz Viper demişsiniz nereden bilelim hangi model olduğunu? Kablolu mu kablosuz mu hyperspped mi Ultimate mi?..

Başlık düzenlemesini yaptılar ve yapılmadan öncesinde zaten düzenleme üstüne yazmıştım ultimate diye.
şu anda dav2 pro kullanıyorum viper ultimate skatezleri bir tık daha iyi nedense v2 proya göre. 14 gr bir fark var ve bunu her gramını hissedersiniz hocam. ben v2 pro kullanıyorum alıştığım için yakın zamanda v3 proya da geçmeyi düşünüyorum. tercih size kalmış

Yeni konular

Geri
Yukarı