Elektronik Razer DeathAdder V3 Pro Faker Edition 4952 TL

Daha 2 ay önce 3500 TL civarında geziyordu düz versiyonu. Yazık gerçekten.
3500 mü :D 2 ay önce Teknosa'dan 2900 e aldık. Buradan paylaşılmıştı. Valla çok enteresan ya.

1716315137870.png

Ultra overrated.. Bunu kullanınca tüm oyunlarda Dünya 1.si oluyorsunuz anında..
Dün ilk defa deneyimleme şansım oldu. Valorant'ta adam vurma konusunda çok zorlanıyorum ama sanırım ilk defa ergonomik fare kullandığım için. Alıştığım zaman çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

Benim kardeşimde geçen yıl yine uçuk bir paraya bu mouse’u aldı. Getirdi hafifliğini gösterdi benim 800 liraya aldığım M600S ile nerdeyse aynı. Daha büyük ve ele daha güzel oturuyor ama bu fiyat tam anlamıyla komedi.

Benim kardeşimde geçen yıl yine uçuk bir paraya bu fareyi aldı. Getirdi hafifliğini gösterdi benim 800 liraya aldığım M600s ile neredeyse aynı. Daha büyük ve ele daha güzel oturuyor ama bu fiyat tam anlamıyla komedi.

Ele daha güzel oturması elinizden kaynaklı hocam başkasının eline öyle oturmayabilir.

Düz versiyonları ile aynı fiyata indirime girmiş. Almak isteyenler değerlendirebilir.

Bu fiyat şaka mı indirim değil bindirim bu kronik sorunlu bir mose qc sorunu scroll sorunu vs almayın. Bunun yerine Pulsar xlite V3 es alın daha iyi her türlü.

Kimilerinin bilgisayar topladığı paralara fareler var artık, canım sıkılıyor.

Geri
Yukarı