Razer Kraken 7.1 Chroma İncelemesi

Arkadaşlar kulaklık elime geçeli 3 gün oldu ve görüşlerim olumlu diyebilirim .
+Ses Kalitesi 9.5/10
+Mikrofon 10/10 Kesinlikle hak ediyor çok sağlam bir mikrofonu var .
+Malzeme Kalitesi 9/10
+Konfor Bana rahat geldi 8.9/10
+Tasarım 10/10
-----------------------------------------------------------------------------------------
+Ses kalitesi güzel synapse ile çok rahat bir kullanım sağlıyor bassları çok güzel şarkı performansı da bayağı iyi .
+Serverde benden iyi mici olan olmuyor genelde yayıncılık için çok güzel bir seçim olabilir.
+Malzeme kalitesi iyi genel olarak .
+Konfor Kulak padleri yumuşak bir deriden yapılmış eğer kulaklarınız çok büyükse önermem ama bence iyi deri olmasından dolayı terletiyor ben ağrıtma problemi yaşamadım.
+Tasarım olarak Razer'ı bilen bilir bence çok güzel bir estetik görünümü var.
+++Sorularınızı alabilirim :)
Sonuç Olarak 40mm drivers ve spl 112 olan bu kulaklık benim çok hoşuma gitti kulaklarınız küçükse (ortalama) öneririm merak eden olursa kulak padlerinin boyutunu verebilirim.
İyi forumlar.
Foto koyamadım kusura bakmayın .

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelike incelem için teşekkürler. Bende yakında almayı planlıyorum fakat Aliexpressten. Yine aynı ürün orjinal tek fark razer kutusuyla gelmiyor ki bu da önemli değil benim için.

Tahmini Teslimat Zamanı
Ürün geldi mi? Mümkünse fotograf atabilir misiniz? Ben de almayı düşünüyorum. Ürün hakkında yorumları yazarsan çok iyi olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı