Razer Kraken kulaklığında sol tarafından ses gelmiyor

Başlıkta yazdığım gibi Razer Kraken kulaklığında left tarafından ses gelmiyor. Nasıl düzeltebilirim?
Normalde geliyor muydu da gelmemeye başladı oradan başlasa hikaye? Kablo mu kırıldı, bir şeyleri kurcalarken sesi sol/sağ ayarlarında mı unuttun gibi gibi...

Normalde geliyor muydu da gelmemeye başladı oradan başlasa hikaye? Kablo mu kırıldı, bir şeyleri kurcalarken sesi sol/sağ ayarlarında mı unuttun gibi gibi.

3 ay önce almıştım ses geliyordu zamanla oyun oynarken kablolar biraz görünmeye başladı çok takmadım şimdi video izlerken fark ettim test yaptım gram ses gelmiyordu.

3 ay önce almıştım ses geliyordu zamanla oyun oynarken kablolar biraz görünmeye başladı çok takmadım şimdi video izlerken fark ettim test yaptım gram ses gelmiyordu.
Başka kulaklıkla dene, bağlantı yerinde sorun yoksa muhtemelen kablo kırılmış/kopmuştur.

kabloyla biraz oynayınca azıcık ses geliyor
Garantiden vermeyi deneyebilirsin, her seferinde azıcık kablolayla mı oynayacaksın? Tabi garanti "kullanıcı hatası" derse geçmiş olsun.

Kulaklıkları kafanıza taktığınızda arasıra kabloları söküp, varsa dolanmalar açmanız gerek, fark etmiyorsunuz fakat ciddi döngülere sebep oluyorsunuz kullanırken, o incecik bakır kabloda isyan etmekte haklı tabi.

Garantiden vermeyi deneyebilirsin, her seferinde azıcık kablolayla mı oynayacaksın? Tabii garanti "kullanıcı hatası" derse geçmiş olsun.

Kulaklıkları kafanıza taktığınızda ara sıra kabloları söküp, varsa dolanmalar açmanız gerek, fark etmiyorsunuz fakat ciddi döngülere sebep oluyorsunuz kullanırken, o incecik bakır kabloda isyan etmekte haklı tabii.

Dorunun nerede olduğunu buldum bant bağlasam düzelir mi elle tutunca düzeliyorda.

Dorunun nerede olduğunu buldum bant bağlasam düzelir mi elle tutunca düzeliyorda.
Denemende problem yok, ancak dönme meselesini kendine hatırlatman gerek 3 mesaj önce yazdığım, ona göre düşüncelerini gözden geçirmek güzel fikir bence, tabi bence yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı