Razer Kraken V3 Pro alınır mı?

Foxy1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kendi kulaklığımda sıkıntı yaşadığım için yeni bir kulaklık arayışına başladım. Razer'ın Kraken V3 Pro modeli gözüme çarptı. Ürün hakkında birkaç yerde olumsuz yorum gördüm aklıma takılan şeyler ise Wireless olduğu için şarj açısından sıkıntı yaşar mıyım? Gün boyu arkadaşlarımla sohbet edip rekabetçi oyunlar oynuyoruz yani gün içerisinde kulaklığı uzun bir süre kullanacağım beni aydınlatırsanız sevinirim. Rekabetçi oyunlar için almak istiyorum + dediğim gibi gün içinde bayağı aktif kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanan arkadaşlar yazsa iyi olur ama bende bu kulaklığı alacağım yarın. Şarjı 42 saat gidiyor gözüküyor çok fazla gerçekten. Tabii ki RGB'ler ve o titreşim özelliği açıkken daha az gider. O sorunlar yeni modellerinde yok deniyordu en son. Kulaklığın gecikme süresi rakiplerine göre çok çok az. Tek dezavantajı ağır olması bence. Ağırlık dengeli şekilde dağıldığı için sorun olmuyor deniyordu. Kulaklığın özellikleri çok iyi ama internette bende olumsuz yorumlara denk geldim. Cızırtı geliyor diyen de çok gördüm gibi. Kendim alıp deneyeceğim en kötü iade ederim diye düşünüyorum. Razerin fiyatları Türkiye'de çok ucuz. Yurt dışında 200 dolar aslında bu kulaklık.

Kullanan arkadaşlar yazsa iyi olur ama bende bu kulaklığı alacağım yarın. Şarjı 42 saat gidiyor gözüküyor çok fazla gerçekten. Tabii ki RGB'ler ve o titreşim özelliği açıkken daha az gider. O sorunlar yeni modellerinde yok deniyordu en son. Kulaklığın gecikme süresi rakiplerine göre çok çok az. Tek dezavantajı ağır olması bence. Ağırlık dengeli şekilde dağıldığı için sorun olmuyor deniyordu. Kulaklığın özellikleri çok iyi ama internette bende olumsuz yorumlara denk geldim. Cızırtı geliyor diyen de çok gördüm gibi. Kendim alıp deneyeceğim en kötü iade ederim diye düşünüyorum. Razer'in fiyatları Türkiye'de çok ucuz. Yurt dışında 200 dolar aslında bu kulaklık.

Bende yarın bu kulaklığı almayı düşünüyorum. Başka bu fiyatlarda kablosuz iyi göremedim. Ses kalitesi önemli benim içinde boğuk olmasın yeter.

Bende yarın bu kulaklığı almayı düşünüyorum. Başka bu fiyatlarda kablosuz iyi göremedim. Ses kalitesi önemli benim içinde boğuk olmasın yeter.
Merhaba, sanırım gaminggen de vardı stok eğer daha uyguna bulursanız vs. yardımcı olursanız sevinirim, bende bu kulaklığı alacağım sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı