Razer Man o War vs Razer Kraken Chrome V2

Alihannatas

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Amazon'dan Asus Rog GL502VM alacağım biraz param kalıyor. Kulaklık alacağım vergiler dahil max bütçe 105 dolar civarı. Razer Man o War (kablolu model) mı alayım yoksa Razer Kraken Chrome V2 mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Amazon'dan Asus Rog GL502VM alacağım biraz param kalıyor. Kulaklık alacağım vergiler dahil max bütçe 105 dolar civarı. Razer Man o War (kablolu model) mı alayım yoksa Razer Kraken Chrome V2 mi?
Tabikide man o war böyle bir karşılaştırma olamaz anca logitechin üst modelleri ile karşılaştırılır.

Tabikide man o war böyle bir karşılaştırma olamaz anca logitechin üst modelleri ile karşılaştırılır.
Hocam amazonda yorumlarda gördüm man o warın üst kısmı 3 ay kullandiktan kırılmıs ondan dolayı korktum.

Klavye ve fare öneriniz ne olur?Razer deathear elite mi rival 700 arasında kaldim.Klavye olarak 100 140 dolar arası mekanik klavye alcam insallah

Steelseries Arctis 5 öneririm.

Hocam artic 7 ye baktım ben direk ama sürücüleri küçük degil mi sizce?

Benim önerim Man o war dan yana fakat bir Arctis serisine bakmanızı öneririm (Arctis 7 ve 5 den bahsediyorum)

Hocam articin sürücüleri küçük değil mi?

Bu ikisi arasından kesinlikle ManO'War öneririm. Sanırım Türkiye'den almayacaksınız. Bunun dışında Logitech G633, Steelseries Arctis 5, Creative Sound BlasterX H5 öneririm.

Hocam amazonda yorumlarda gördüm man o warın üst kısmı 3 ay kullandiktan kırılmıs ondan dolayı korktum.

Klavye ve fare öneriniz ne olur?Razer deathear elite mi rival 700 arasında kaldim.Klavye olarak 100 140 dolar arası mekanik klavye alcam insallah

Hocam artic 7 ye baktım ben direk ama sürücüleri küçük degil mi sizce?

Hocam articin sürücüleri küçük değil mi?
Razer deathadder öneririm 3 ay kullandıktan sonra kırılmış diyorsunuz isterseniz kulaklığınız çelikten olsun kırmak isteyen yine kırar. :)

600 TL ne gerek var vermeye 400 TL'lik HyperX Cloud 2 al ömür boyu yaşarsın... hemde 200 TL cebinde kalır, razer kulaklık bakımından dandik bir firima. Bütün yayıncılar HyperX Cloud 2 Kullanıyor
%92,65'i HyperX
%7,35'i ise diğer markaları kullanıyor
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ama eğer cidden o 2 kulaklık arasında kaldıysan ve ağırlık olsun kulaklığı kafamda hissedeyim dersen ayrıca kulaklarında büyükse Man O War, ama ben ağırlık istemiyorum oyunuma dalıp keyfime bakmak istiyorum diyorsan ve kulakların küçükse Razer Kraken Chroma V2 ama dediğim gibi HyperX'e kesinlikle bir göz at...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı