Razer Synapse masaüstüne atıyor

Daha fazla  
Merhaba. Valorant oynarken masaüstüne atıyor 5 dakikada bir ama oyundan atmıyor, sadece masaüstüne atıyor Windows tuşuna basmışım gibi. Razer Synapse uygulamasını görseldeki yerden kapayınca düzeliyor bu sorun. Neden oluyor?
Kulaklığım Razer Kraken V3.

1707673309793.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Synapse sıkıntılı bir App. Hatta Valorant'ta FPS düşmesi, input lag tarzı sorunlar yapıyor da deniyor(tecrübe etmedim).
Çok da ihtiyacın yoksa PC açtığında kapatabilirsin. Keza ben öyle yapıyorum.

@massiveRAIN , @hayattanbıkmışbiri öncelikle ben de aynı sorunu yaşıyordum CS2 15dk da bir masaüstüne atıyordu ve sorunun Razer Synapse olduğunu öğrendim. Çözümü ise basit:
Öncelikle uygulamanın güncel olduğundan emin olun.
Nasıl güncellenir?
Sağ üstten ayarlara tıklayın abouta tıklayın ve check for updatese tıklayın açılan sekmede tekrar check for updatese tıklayın.
---------------------------------------------------------------------------------------------
1- Razer Synapse'yi aç.
2- sağ üsten ayarlara tıkla.
3- generale gelip notifications işaretli ise işaretini kaldırıyoruz. Sorun çözülmüş olmalı bir bakın fakat sorun devam ederse 4. aşamaya geçin.
4- ayarlardan dashboarda gelin ve en üstteki reccommendationsu kapatın. Sorun hala çözülmediyse 5. aşamaya geçin.
5- generalde last synced var onun yanındaki döngü işaretine tıkayın eğer önünüe başka bir sekme çıkarsa en üstteki seçeneği tıklayın.

Son düzenleme:
@massiveRAIN , @hayattanbıkmışbiri öncelikle ben de aynı sorunu yaşıyordum CS2 15dk da bir masaüstüne atıyordu ve sorunun Razer Synapse olduğunu öğrendim. Çözümü ise basit:
Öncelikle uygulamanın güncel olduğundan emin olun.
Nasıl güncellenir?
Sağ üstten ayarlara tıklayın abouta tıklayın ve check for updatese tıklayın açılan sekmede tekrar check for updatese tıklayın.
---------------------------------------------------------------------------------------------
1- Razer Synapse'yi aç.
2- sağ üsten ayarlara tıkla.
3- generale gelip notifications işaretli ise işaretini kaldırıyoruz. Sorun çözülmüş olmalı bir bakın fakat sorun devam ederse 4. aşamaya geçin.
4- ayarlardan dashboarda gelin ve en üstteki reccommendationsu kapatın. Sorun hala çözülmediyse 5. aşamaya geçin.
5- generalde last synced var onun yanındaki döngü işaretine tıkayın eğer önünüe başka bir sekme çıkarsa en üstteki seçeneği tıklayın.
dediklerini yaptım , oyunda denedikten sonra sonuc için tekrar yazacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı