Razer Viper Mini fare önerisi

@darannn @josephwhite hocam emin değilim ama V2 mininin sensörü galiba daha iyi çünkü Viper miniden daha yeni.
Birde buradan farklarına bakabilirsiniz.
Tamam, kullandıkları sensörler aynı ikisininde.

Ben de o sensör olayına bakıyordum ama en ufak fikrim yok hangisinin daha iyi olduğuna dair.

@General Pong Krell da aynı olduğunu belirtmiş.

Bazı arkadaşlar da aynı olduğunu söylüyor bu attığım konunun altında.

@darannn @josephwhite hocam emin değilim ama V2 mininin sensörü galiba daha iyi çünkü Viper miniden daha yeni.
Birde buradan farklarına bakabilirsiniz.
Tamam, kullandıkları sensörler aynı ikisininde.

Attığınız linkte Viper Mini daha iyi gibi duruyor ama genel görüş V2 Mini'nin daha iyi olduğuna dair. Aralarında fiyat farkı da olmadığı için iyice kafamı karıştırdı ama sanırım V2 Mini alacağım. Başka markalara da bakmalı mıyım sizce?

Attığınız linkte Viper mini daha iyi gibi duruyor ama genel görüş V2 Mini'nin daha iyi olduğuna dair. Aralarında fiyat farkı da olmadığı için iyice kafamı karıştırdı ama sanırım V2 mini alacağım. Başka markalara da bakmalı mıyım sizce?

Sizin kendi fikriniz ama benim klavye, mouse, ve kulaklık komple Razer, hepsinden de çok memnunum, iki üründen hangisi derseniz gene sizin kendi zevkinize kalmış ama ben V2 mini derdim çünkü ele falan daha iyi oturur, Viper mini biraz daha düz.

Attığınız linkte Viper mini daha iyi gibi duruyor ama genel görüş V2 Mini'nin daha iyi olduğuna dair. Aralarında fiyat farkı da olmadığı için iyice kafamı karıştırdı ama sanırım V2 mini alacağım. Başka markalara da bakmalı mıyım sizce?

Başka küçük ve kaliteli bir mouse bilmiyorum. V2 mini iyi bir tercih olacaktır. Kaliteli ve sağlam, sizi üzmeyeceğinden eminim. Eski mouse'um Razer Deathadder Elite'ı 3 yıl kullanmıştım ve çok iyiydi.

Sizin kendi fikriniz ama benim klavye, mouse, ve kulaklık komple Razer, hepsinden de çok memnunum, iki üründen hangisi derseniz sizin kendi zevkinize kalmış ama ben V2 mini derdim çünkü ele falan daha iyi oturur, Viper mini biraz daha düz.
Son bir sorum olacak. Mouse görsellerinin bazılarında click kısımları düz duruyor bazılarında desenli gibi, attığım linkte üstteki görseldeki gibi mi gelir alttaki gibi mi? Ya da bir şeyi değiştirir mi bu? Farenin fiyatı da siteden siteye çok değişkenlik gösteriyor ama en ucuzlardan biri İtopya, sizce attığım linkten alsam sorun yaşar mıyım? Chroma olayı bir şeyi değiştiriyor mu?

Son bir sorum olacak. Mouse görsellerinin bazılarında Click kısımları düz duruyor bazılarında desenli gibi, attığım linkte üstteki görseldeki gibi mi gelir alttaki gibi mi? Ya da bir şeyi değiştirir mi bu? Farenin fiyatı da siteden siteye çok değişkenlik gösteriyor ama en ucuzlardan biri İtopya, sizce attığım linkten alsam sorun yaşar mıyım? Chroma olayı bir şeyi değiştiriyor mu?

Desenler kutusunan çıkıyor sticker gibi, siz isterseniz takıyorsunuz, itopyadan alabilirsiniz sorun yaşamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı