Razer Viper Mini için mouse pad önerisi

Son düzenleme:
Bakın şimdi hocam, siz qck için 500e çıkarım dediniz bende 500den baz alarak Klasse Longteng önerdim. Sonradan anladığım qck baküye gelebilmesi oldu. Eğer bütçeniz çıkarsa size en uygun klasse ürünü olacaktir, illa ki trendyoldan alicam diyosaniz qckda işinizi görür.
Anladım hocam peki 200-300 bazında en iyisi hangisidir belki baküden bulupta alabilirim o yüzden yani hiç bulamazsam 500 tlye çıkabilirim o yüzden söyledim

Anladım hocam peki 200-300 bazında en iyisi hangisidir belki baküden bulupta alabilirim o yüzden yani hiç bulamazsam 500 tlye çıkabilirim o yüzden söyledim
Baküde ne var bilemiyorum şimdi hocam, qck vs yok ise Trendyol müşteri hizmetleri ile görüşüp baküye gelebilir veya gelemeyebilir yanıtını verir.

Baküde ne var bilemiyorum şimdi hocam, qck vs yok ise Trendyol müşteri hizmetleri ile görüşüp baküye gelebilir veya gelemeyebilir yanıtını verir.
Hocam baküye kargo şirketleriyle getirilebilyor trendyoldan. 200-300 tl en iyisi hangisidir sizin önerebileceğiniz. Ben Baküde mağzalara bakayım. Eğer bulamazsam 500 tlye felan alırım

Geri
Yukarı